KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Na otwarciu VIVO! pojawią się gwiazdy!

Na otwarciu VIVO! pojawią się gwiazdy! Fot. archiwum

Pozostały ostatnie tygodnie do otwarcia krośnieńskiego centrum handlowego VIVO!. Przygotowano szereg atrakcji, które będą towarzyszyć temu wydarzeniu. Dziś uchylamy rąbka tajemnicy.

REKLAMA


Inwestor zapewnia, że pogram inauguracyjny został tak opracowany, by był interesujący dla osób w każdym wieku. Dlatego też, obejmie on występy muzyczne, pokazy tańca, gotowania i zabawy dla dzieci. Co więcej, w trakcie 3 dni (od piątku 29 września do niedzieli 1 października) w VIVO! Krosno będzie można spotkać wiele twarzy znanych z pierwszych stron gazet.


Fot. Karol Słomka

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami VIVO! Krosno zostanie oficjalnie otwarte 29 września o godzinie 9-tej rano. W ramach promocji tego wydarzenia już  tydzień wcześniej na ulicach Krosna będzie można spotkać rozśpiewany double decker (dwupoziomowy angielski autobus) w kolorach VIVO!, który będzie zachęcał mieszkańców do odwiedzenia nowej galerii. Same trzy dni otwarcia zostały podzielone tematycznie na: VIVO! w sieci (piątek), piękne VIVO! - głośne VIVO! (sobota) oraz  VIVO! od kuchni (niedziela).

- Otwarcie każdego centrum handlowego, które budujemy to dla nas najmilszy moment, stanowiący zwieńczenie trwających przez wiele miesięcy prac. Zależy nam, aby równie miło wspominali tę chwilę mieszkańcy Krosna oraz wszyscy ci, którzy odwiedzą VIVO! w przeciągu pierwszych trzech dni. Dlatego też, przygotowaliśmy długą listę atrakcji oraz zaprosiliśmy do naszego centrum wiele znanych osób, by razem z nami świętowały to jakże ważne wydarzenie - skomentowała Izabela Malecha, Center Manager, VIVO! Krosno.

Olivier Janiak, jako  gospodarz pierwszego dnia, będzie m.in. zachęcał do udziału w zaplanowanych aż do późnych godzin atrakcjach i zabawach. Co więcej, wszystkich fanów gier zapraszamy do strefy Minecraft, gdzie rozegrana zostanie Minecraft Battle wspólnie z jednym z aktualnie najbardziej popularnych, polskich youtuberów - Naruciakiem.

Drugiego dnia (sobota) do VIVO! zawitają popularni tancerze z programu "Taniec z Gwiazdami" - Anna Głogowska i Tomasz Barański, którzy oprócz zaplanowanej lekcji tańca, wspólnie z innymi tancerzami z Krosna zaprezentują na scenie swoje umiejętności. Ponadto, będzie można spotkać w centrum handlowym także Tomasza Jacykowa, który udzieli wszystkim swoich rad dotyczących ubioru i stylizacji. Natomiast wieczorem serdecznie zapraszamy na wyjątkowy recital popularnej wokalistki Natalii Schroeder.

Niedziela - czyli VIVO! od kuchni, jak sama nazwa wskazuje, będzie skupiała się na tematyce gotowania. Kulinarne show na scenie poprowadzi Mateusz Gessler. Po jego zakończeniu będzie on także odpowiadał na pytania oraz rozdawał autografy. Co więcej, najmłodsi będą zaproszeni na wspólne gotowanie ze zwyciężczynią I edycji MasterChef Junior, Natalią Paździor.

pw/pd

 • autor: pw/pd

10 komentarzy

 • jw

  Janek, nie zobaczę bo nie chodzę na takie prostackie imprezy.

  Zgłoś nadużycie jw wtorek, 05, wrzesień 2017 07:31 Link do komentarza
 • G

  MODERATOR: KOMENTARZ ZOSTAŁ USUNIĘTY. JEGO TREŚĆ ZAWIERA POMÓWIENIA.

  Zgłoś nadużycie G poniedziałek, 04, wrzesień 2017 19:53 Link do komentarza
 • ktosktoniewie

  @ktosktowie, ustaw takie same pustaki i cegły, to na pewno wszystkie portale w Krośnie napiszą. Bo zwykle piszą, gdy ktoś robi coś ciekawego, np. gdy sponsoruje załogę balonową, tworzy pijalnię czekolady, nietypową kawiarnię, albo halę trampolin. Możesz już przestać się pieklić.

  Zgłoś nadużycie ktosktoniewie poniedziałek, 04, wrzesień 2017 18:48 Link do komentarza
 • ktosktowie

  robicie zagranicznemu kapitalowi za free reklame. Nie jest to honorowe i rozwazne posuniecie. Myslicie ze np Polaka w Uk by ktos tak reklamowal. Wiecej honoru ludzie i nie podniecajcie sie tonami pustakow i cegiel

  Zgłoś nadużycie ktosktowie poniedziałek, 04, wrzesień 2017 17:52 Link do komentarza
 • ktosktowie

  mam pytanie min do krosnocity.pl Czy jesli ja z pochodzenia rdzenny Polak zdecyduje sie otworzyc sklep nie tak duzy, mniejszy bedziecie informowali czytelnikow na lamach portalu o postepach prac. Dlaczego zachodni obcy kapital ma reklame za darmo na lamach portalu. Chyba ze jest to juz oplacone o czym nie wiem. Macie honor ludzie? czy juz do reszty wam zlotowki go wypruly. Czy Polak liczylby na taka sama reklame jak zachodni inwestor. Tyczy sie to was jak i innych stronek krosnienskic. Czekam na odpowiedz

  Zgłoś nadużycie ktosktowie poniedziałek, 04, wrzesień 2017 17:50 Link do komentarza
 • ktosktowie

  nie bylo polakow? ps niepolskie centrum i niepolscy goscie. sory polskie nazwiska maja i obywatelsto ale nie pochodzenie

  Zgłoś nadużycie ktosktowie poniedziałek, 04, wrzesień 2017 17:46 Link do komentarza
 • Tfu gej

  o jest i syn wściekłego Gara.co pobił klienta?

  Zgłoś nadużycie Tfu gej poniedziałek, 04, wrzesień 2017 16:38 Link do komentarza
 • Janek

  jw zobaczysz po frekwencji na otwarcie Vivo to się dowiesz czy ktoś słyszał o tych gwiazdach.

  Zgłoś nadużycie Janek poniedziałek, 04, wrzesień 2017 14:36 Link do komentarza
 • Podpis

  A myślałem, że tylko dla mnie podobni zupełnie do nikogo :P

  Zgłoś nadużycie Podpis poniedziałek, 04, wrzesień 2017 13:14 Link do komentarza
 • jw

  Czy ktoś słyszał o tych niby gwiazdach, bo ja pierwszy raz słyszę te nazwiska

  Zgłoś nadużycie jw poniedziałek, 04, wrzesień 2017 11:25 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?