KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Skąd się biorą pieniądze w bankomacie? Sprawdź na PWSZ!

Skąd się biorą pieniądze w bankomacie? Sprawdź na PWSZ! Fot. archiwum PWSZ Krosno

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie już po raz szósty zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w zajęciach praktycznych, laboratoryjnych oraz w warsztatach plastycznych.

REKLAMA


Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych wykładowców, specjalistów z różnych dziedzin, a pomagać im będą najlepsi studenci krośnieńskiej PWSZ. Zajęcia praktyczne i warsztatowe to niezwykle ciekawe spotkania z nauką.

- Zapraszamy młodych studentów do laboratoriów, w których zbudujemy wytrzymałą konstrukcję budowlaną, wyprodukujemy suchy lód, zrobimy prąd z cytryny i nie tylko. Nasi najmłodsi studenci dowiedzą się również jakie tajemnice kryją znaki na mapie oraz skąd się biorą pieniądze w bankomacie - zaprasza PWSZ w Krośnie.

Wśród propozycji Akademii Młodych na bieżący rok akademicki nie zabrakło też warsztatów plastycznych. Zajęcia odbywają się w obiektach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej raz w miesiącu, w soboty, w terminach od października 2017 r. do kwietnia 2018 r.

Zapisy na zajęcia rozpoczną się 16 września od godz. 18.00 wyłącznie przez formularz elektroniczny dostępny na stronie: www.pwsz.krosno.pl/kam

Podczas inauguracji studenci Akademii Młodych otrzymają indeksy, do których prowadzący zajęcia będą wpisywali zaliczenia.

pd/pwsz

  • autor: pd/pwsz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?