Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Recman świętuje otwarcie nowego salonu w Galerii VIVO! Krosno

Recman świętuje otwarcie nowego salonu w Galerii VIVO! Krosno Fot. materiały prasowe

Marka Recman, kreująca kanony nowoczesnej elegancji w modzie męskiej od 29 września dostępna będzie w Krośnie. Nowy salon marki zostanie otwarty w Galerii VIVO! W tym dniu wszystkich odwiedzających czekają atrakcyjne rabaty na najnowszą, jesienną kolekcję i wiele niespodzianek.

REKLAMAKażdy, kto odwiedzi nowy salon Recman w dniu otwarcia, będzie mógł skorzystać z 20- procentowej zniżki na produkty z nowej kolekcji - będzie więc doskonała okazja do skompletowania jesiennej garderoby. Kupujący będą mogli również liczyć na darmowe poprawki krawieckie.

Recman to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, polskich producentów mody męskiej, od ponad 30- lat cieszący się uznaniem Klientów, a od 2011 roku Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie. Markę wyróżniają odniesienia do klasycznego męskiego stylu, tworzenie kolekcji na bazie wysokiej jakości tkanin i dodatków oraz wieloletnie doświadczenie w krawiectwie męskim. Projektanci Recman wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem, w autorski sposób odnosząc się do obowiązujących trendów mody męskiej.

Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki szyte w Polsce z wysokogatunkowych materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. kurtki i płaszcze, swetry, koszule, spodnie, obuwie oraz stylowe akcesoria. W odpowiednim wyborze stroju na każdą okazję, odwiedzającym pomogą  profesjonalni doradcy i styliści, z których słyną salony Recman.

- Kładziemy bardzo duży nacisk na jakość obsługi w naszych salonach, a także na funkcjonalność samego wnętrza. Salon w Galerii Vivo przygotowany będzie zgodnie z najnowszym shop conceptem. To atrakcyjne i komfortowe wnętrze dla klienta, w bardzo męskim stylu, gdzie wszystkie produkty są w zasięgu wzroku Klienta, tak, by w szybki i prosty sposób mógł zapoznać się z asortymentem - mówi Wojciech Tulwin, dyrektor ds. marketingu i PR w firmie Recman.

W tym sezonie polscy projektanci oraz krawcy Recman zainspirowali się intensywnością natury, która daje najbardziej przyjazne człowiekowi materiały.

Kolekcje Recman dostępne są także online na stronie www.recman.pl.

 

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj