KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Studencki pakiet na wiedzę" startuje w PBW

Rozpoczął się nowy rok akademicki, a z nim ruszyła akcja "Studencki pakiet na wiedzę". Na studentów poszukujących książek naukowych i akademickich skryptów czeka szereg udogodnień w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krośnie. Akcja będzie trwać do końca listopada.

REKLAMA


Studenci, którzy zdecydują się w tym czasie zapisać do biblioteki i otrzymają kartę biblioteczną uprawniającą do korzystania ze zbiorów Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie i jej pięciu filii, otrzymają zwiększony limit wypożyczeni, który będzie obowiązywał przez cały okres studiów.

Zapisy odbywają się osobiście lub on-line.

Oprócz bogatej oferty książek drukowanych - nowo zapisani studenci otrzymają darmowy dostęp do książek w wersji  elektronicznej oraz do szeregu funkcjonalności, które ułatwią korzystanie z tej formy książki.

- W tym roku dla studentów oferujemy bezpłatne dostarczanie skanów artykułów z czasopism drukowanych dostępnych w katalogu online PBW w Krośnie. Kopie będą dostarczane pocztą elektroniczną (skan). W katalogu online należy wyszukać interesującą nas pozycję i skontaktować się z "Czytelnią Ogólną" PBW w Krośnie podając tytuł czasopisma, rocznik, numer oraz zakres stron - informuje Katarzyna Materna z PBW w Krośnie.

W poprzednich edycjach z akcji skorzystało wielu studentów z różnych kierunków, nie tylko pedagogicznych. Propozycje PBW pozwoliły studentom wyposażyć swój warsztat w niezbędne podręczniki, te obowiązkowe i uzupełniające. Studenci do dziś korzystają ze zwiększonego limitu wypożyczeń.

km/red.

  • autor: km/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?