KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zmiana w składzie Rady Miasta. Odchodzi radny PiS

Bogdan Józefowicz Bogdan Józefowicz Fot. KrosnoCity.pl

Radny Krosna Bogdan Józefowicz (Klub PiS) zrzekł się mandatu radnego. Na jego miejsce wejdzie Łukasz Kwolek, który startował z tej samej listy. Rada Miasta Krosna będzie musiała wybrać nowego przewodniczącego komisji rewizyjnej.

REKLAMA


Bogdan Józefowicz po "prawej stronie" Rady Miasta Krosna zasiadał przez kolejne kadencje od 2002 roku zdobywając mandat radnego w kolejnych wyborach.

W obecnej kadencji sprawował funkcję przewodniczącego komisji rewizyjnej. Zadaniem komisji jest prowadzenie działalności kontrolnej w gminie.

Bogdan Józefowicz w związku z objęciem stanowiska prezesa Karpat Krosno, zrzekł się mandatu radnego. Mandat wygasił komisarz wyborczy w Krośnie, sędzia Arkadiusz Trojanowski.

- Pierwszeństwo objęcia mandatu radnego przysługiwało panu Adamowi Skibie, który zrzekł się pierwszeństwa - informuje Leszek Bąk, dyrektor Krajowego Biura Wyborczego w Krośnie.

W ten sposób miejsce w radzie przypadło kolejnej osobie na liście. 18 października komisarz wyborczy w Krośnie wydał postanowienie,  na mocy którego  mandat obejmie Łukasz Kwolek - radny Osiedla Traugutta, ławnik Sądu Rejonowego, były wiceprezes OZS "Guzikówka", były sędzia piłkarski.

Rada Miasta Krosna będzie musiała wybrać nowego przewodniczącego komisji rewizyjnej.

pd

  • autor: pd

7 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?