Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Zmiana w składzie Rady Miasta. Odchodzi radny PiS

Bogdan Józefowicz Bogdan Józefowicz Fot. KrosnoCity.pl

Radny Krosna Bogdan Józefowicz (Klub PiS) zrzekł się mandatu radnego. Na jego miejsce wejdzie Łukasz Kwolek, który startował z tej samej listy. Rada Miasta Krosna będzie musiała wybrać nowego przewodniczącego komisji rewizyjnej.

REKLAMABogdan Józefowicz po "prawej stronie" Rady Miasta Krosna zasiadał przez kolejne kadencje od 2002 roku zdobywając mandat radnego w kolejnych wyborach.

W obecnej kadencji sprawował funkcję przewodniczącego komisji rewizyjnej. Zadaniem komisji jest prowadzenie działalności kontrolnej w gminie.

Bogdan Józefowicz w związku z objęciem stanowiska prezesa Karpat Krosno, zrzekł się mandatu radnego. Mandat wygasił komisarz wyborczy w Krośnie, sędzia Arkadiusz Trojanowski.

- Pierwszeństwo objęcia mandatu radnego przysługiwało panu Adamowi Skibie, który zrzekł się pierwszeństwa - informuje Leszek Bąk, dyrektor Krajowego Biura Wyborczego w Krośnie.

W ten sposób miejsce w radzie przypadło kolejnej osobie na liście. 18 października komisarz wyborczy w Krośnie wydał postanowienie,  na mocy którego  mandat obejmie Łukasz Kwolek - radny Osiedla Traugutta, ławnik Sądu Rejonowego, były wiceprezes OZS "Guzikówka", były sędzia piłkarski.

Rada Miasta Krosna będzie musiała wybrać nowego przewodniczącego komisji rewizyjnej.

pd

7 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj