KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krosno ma nowego radnego

Łukasz Kwolek Łukasz Kwolek Fot. Piotr Dymiński

27 października 2017 r., podczas 50. sesji Rady Miasta Krosna doszło do zmiany w jej składzie. Na miejsce Bogdana Józefowicza zaprzysiężony został Łukasz Kwolek z "Guzikówki".

REKLAMA


Mandat radnego Bogdana Józefowicza wygasł w związku z objęciem przez niego 5 lipca prezesury Zarządu Klubu Sportowego KARPATY Krosno. Zobacz także: Zmiana w składzie Rady Miasta. Odchodzi radny PiS

Pierwszy w kolejce do objęcia mandatu był Adam Skiba, jednak 18 lipca został powołany na prezesa zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie. Z tego powodu zrezygnował z objęcia mandatu w Krośnie.

W związku z tym Komisarz Wyborczy przyznał mandat Łukaszowi Kwolkowi, który otrzymał w ostatnich wyborach samorządowych 135 głosów, zajmując 4. miejsce na 14-osobowej liście PiS. Okręg obejmował: Os. Traugutta ("Guzikówkę"), Polankę i Suchodół.

Łukasz Kwolek to mgr politologii, były asystent europosła Tomasza Poręby, z-ca kierownika ds. Marketingu Wód Uzdrowiska Rymanów-Zdrój, ławnik Sądu Rejonowego, były wiceprezes OZS "Guzikówka", społecznik – wolontariusz, były sędzia piłkarski, członek PiS. Działa w samorządzie osiedla.

pd
Fot. Piotr Dymiński

  • autor: pd

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?