Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Krosno ma nowego radnego

Łukasz Kwolek Łukasz Kwolek Fot. Piotr Dymiński

27 października 2017 r., podczas 50. sesji Rady Miasta Krosna doszło do zmiany w jej składzie. Na miejsce Bogdana Józefowicza zaprzysiężony został Łukasz Kwolek z "Guzikówki".

REKLAMA


Mandat radnego Bogdana Józefowicza wygasł w związku z objęciem przez niego 5 lipca prezesury Zarządu Klubu Sportowego KARPATY Krosno. Zobacz także: Zmiana w składzie Rady Miasta. Odchodzi radny PiS

Pierwszy w kolejce do objęcia mandatu był Adam Skiba, jednak 18 lipca został powołany na prezesa zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie. Z tego powodu zrezygnował z objęcia mandatu w Krośnie.

W związku z tym Komisarz Wyborczy przyznał mandat Łukaszowi Kwolkowi, który otrzymał w ostatnich wyborach samorządowych 135 głosów, zajmując 4. miejsce na 14-osobowej liście PiS. Okręg obejmował: Os. Traugutta ("Guzikówkę"), Polankę i Suchodół.

Łukasz Kwolek to mgr politologii, były asystent europosła Tomasza Poręby, z-ca kierownika ds. Marketingu Wód Uzdrowiska Rymanów-Zdrój, ławnik Sądu Rejonowego, były wiceprezes OZS "Guzikówka", społecznik – wolontariusz, były sędzia piłkarski, członek PiS. Działa w samorządzie osiedla.

pd
Fot. Piotr Dymiński

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj