KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Nowe oprogramowanie świateł na DK28 ma ułatwić ruch

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Uwaga kierowcy! Od 21 listopada na dwóch skrzyżowaniach na DK28 zmienione zostanie oprogramowanie sygnalizacji. Znikną niektóre sygnalizatory. Nowe rozwiązania mają upłynnić ruch.

REKLAMA


Od wtorku 21 listopada na dwóch skrzyżowaniach na DK28 będą wprowadzone nowe programy sygnalizacji świetlnej. Zmiany dotyczą skrzyżowań ulic: Bieszczadzka - Dmochowskiego - Żniwna oraz Bieszczadzka - Reymonta - Polna.

Z tych skrzyżowań znikną sygnalizatory kierunkowe, a zastąpią je sygnalizatory ogólne, które dopuszczają możliwość skrętu w lewo w tym samym czasie co dla pojazdów jadących w obu kierunkach na wprost.

- Zmiany zostały wprowadzone w związku z głosami kierowców oraz analizą ruchu na skrzyżowaniach. Po wprowadzeniu nowych programów zwiększy się przepustowość głównego kierunku DK28. Nowe programy będą działać w inteligentnym systemem sterowania tak jak miało to miejsce dotychczas - informuje Joanna Niepokój z urzędu miasta.

Drogowcy proszą o zachowanie ostrożności.

pd

 • autor: pd

3 komentarzy

 • Podpis

  Proponowałbym się przyglądnąć sygnalizacji na skrzyżowaniu DK28 z Tysiąclecia w godzinach 13-16. Bywało, że po godz 14 w dni robocze korek ciągnął się do Zręcińskiej/Pużaka, a do hurtowni ogrodniczej lub salonu Fiata to już norma.

  Zgłoś nadużycie Podpis wtorek, 21, listopad 2017 00:19 Link do komentarza
 • rogol

  Wiadomo ze: to usprawni ruch miedzy innymi dlatego ze: debile z prawem jazdy zostana wyeliminowani na czas naprawy samochodu z ruchu.

  Zgłoś nadużycie rogol poniedziałek, 20, listopad 2017 15:37 Link do komentarza
 • drurznik Jusef

  Ale będą dzwony!

  Zgłoś nadużycie drurznik Jusef poniedziałek, 20, listopad 2017 13:40 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?