KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krosno: za darmo sprawdzisz światła w samochodzie

Od jutra (2 grudnia) rusza kampania "Twoje światła - Twoje bezpieczeństwo" mająca na celu uświadomienie kierowcom, jak ważnym elementem jest widoczność, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy szybko robi się szaro i zapada zmrok. Sprawdź swoje światła za darmo!

REKLAMA


Nieprawidłowo ustawione światła pojazdu mogą niedostatecznie oświetlać drogę przed pojazdem, mogą również prowadzić do oślepienia innych kierowców czy pieszych. Nie wszyscy mają tego świadomość.

Sprawdź światła w Panmarze
W ramach kampanii kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić i wyregulować oświetlenie w swoich pojazdach na stacjach kontroli funkcjonujących pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego oraz zrzeszonych w Polskiej Izbie Stacji Kontroli Pojazdów. W Krośnie takie badanie można wykonać w dniach 2, 9 i 16 grudnia na Stacji Kontroli Pojazdów Panmar przy ul. Podkarpacka 16b.

Organizatorem kampanii "Twoje światła - Twoje bezpieczeństwo" jest Biuro Ruchu Drogowego KGP oraz komendy wojewódzkie i Komenda Stołeczna Policji. Partnerzy akcji to: Instytut Transportu Samochodowego, Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Przemysłowy Instytut Motoryzacji i operator komunikatora Yanosik.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?