KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Bal Otwartych Serc" po raz siódmy

Fundacja Otwartych Serc oraz Prezydent Krosna zapraszają na "VII Bal Charytatywny Otwartych Serc". Oprawę muzyczną zapewni zespół Groovinscy. W programie między innymi: wręczenie wyróżnień dla ludzi szczególnie zaangażowanych w niesienie pomocy innym i aukcja dzieł sztuki, w tym koszulki Roberta Lewandowskiego.

REKLAMA


W tym roku Fundacja chce wesprzeć sportowca Tomka Brzeskiego, który uległ ciężkiemu wypadkowi podczas zawodów narciarskich w ramach Pucharu Polski w ski-alpinizmie w 2017 roku.

Wydarzenie odbędzie się 20 stycznia w kompleksie rekreacyjno-rozrywkowym Dwa Serca w Krośnie, przy ul. Bieszczadzkiej.

Tradycyjnie, na Balu wręczone zostaną wyróżnienia Fundacji Otwartych Serc i Prezydenta Krosna dla ludzi szczególnie zaangażowanych w niesienie pomocy innym oraz rozwój kultury i sportu w regionie.

W trakcie Balu zostanie przeprowadzona aukcja dzieł sztuki i innych przedmiotów związanych z ludźmi sportu, polityki i kultury. W katalogu licytacji znalazła się koszulka Roberta Lewandowskiego. Całkowity dochód z Balu będzie przeznaczony dla dzieci i innych osób zmagających się z ciężkimi schorzeniami.

Program:
- godz. 19:00: uroczyste otwarcie balu, wręczenie statuetek,
- godz. 21:00: aukcja charytatywna.

Przez całą noc serwowane będzie wykwintne jadło, napitki i inne frykasy. Znakomitą oprawę muzyczną zapewni zespół Groovinscy. Wydarzenie poprowadzi Zofia Czernicka i Zygmunt Jerzyk.

Cena biletu - 390 złotych od pary. Wpłaty należy dokonać na konto: 58 1050 1458 1000 0022 8442 0169 z dopiskiem "wpisowe na Bal".

Zobacz: Katalog eksponatów na VII Bal Charytatywny Otwartych Serc

Fundacja Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel-Ostrowskiej jest również organizatorem zawodów balonowych w Krośnie.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?