KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wiarygodny "Szczepanik"

Krośnieński "Szczepanik" został wyróżniony w programie "Wiarygodna Szkoła". Szkoła ma wysokie standardy i dba o bezpieczeństwo uczniów.

REKLAMA


Z początkiem 2017 roku została uruchomiona kolejna edycja programu "Wiarygodna Szkoła". Po rekrutacji placówek, Ogólnopolskie Wyróżnienie otrzymało Technikum Nr 1 im. Jana Szczepanika w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krośnie.

Program Wiarygodna Szkoła stanowi ranking najlepszych placówek w całej Polsce. Nadany Certyfikat jest gwarantem spełniania przez placówkę wysokich standardów edukacyjnych. Wyróżniona placówka, dzięki właściwemu poziomowi nauczania osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, posiada ciekawą bazę i zapewnia młodzieży bezpieczeństwo.

- Celem programu jest stworzenie społeczności placówek spełniających najwyższe standardy edukacyjne i dydaktyczne. Program powstał z inicjatywy dyrektorów szkół i przedszkoli, stanowi podpowiedź dla rodziców i uczniów podczas wyboru odpowiedniej placówki. Certyfikat Wiarygodności jest potwierdzeniem wysokiego poziomu i skutecznego zarządzania placówką - informuje Marzena Pasek z programu "Wiarygodna Szkoła".

Portfolio wszystkich uczestników programu znajdziecie na stronie internetowej www.wiarygodnaszkola.pl w zakładce Laureaci.

red., pd

  • autor: red., pd

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?