Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Poszkodowana 24-latka to wokalistka "Dysonansu"

Marzena Okrajek. Marzena Okrajek. Fot. archiwum RCKP

O pomoc dla Marzeny, 24-latki która odniosła bardzo poważne obrażenia w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę apeluje też Regionalne Centrum Kultur Pogranicza. Marzenka wielokrotnie występowała na scenie RCKP.

REKLAMAO tragicznym wypadku, do którego doszło 10 marca w Krośnie i o zbiórce funduszy na leczenie i rehabilitację rodzeństwa: Marzeny, Sebastiana i Mateusza informowaliśmy w naszym portalu. Zobacz: Pomóż Marzence poszkodowanej przez pijanego kierowcę.

Do tej pory nie informowaliśmy, że najciężej poszkodowana 24-letnia Marzena, to utalentowana wokalistka zespołu Dysonans. O pomoc w zebraniu środków na jej leczenie i rehabilitację apeluje również Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

- Rzadko prosimy o tego typu pomoc, ale prosimy - zwraca się do mediów Agnieszka Kaszczyszyn z Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

- Marzena Okrajek to wieloletnia wokalistka Zespołu Dysonans działającego przy RCKP - wszyscy mieliśmy okazję oglądać ją na scenie, mijać się w korytarzach, mówić dzień dobry. Wiemy, że rodzina, przyjaciele i zespół Dysonans proszą o pomoc - my również - dodaje Agnieszka Kaszczyszyn.

Link do zbiórki, szczegóły dotyczące stanu zdrowia rodzeństwa: pomagam.pl/rodzenstwo

pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj