KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Kamil może już samodzielnie siedzieć. "To dzięki Wam!"

Kamil może już samodzielnie siedzieć. "To dzięki Wam!" Fot. archiwum prywatne

Dzięki Waszej pomocy Kamil znalazł się w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum S.A. w Krakowie. Młody mężczyzna walczy o odzyskanie sprawności po feralnym upadku.

REKLAMA


Kamil poszedł razem z kolegami do klubu oglądać mecz. Niestety po wyjściu z lokalu, siadając na barierce przechylił się za bardzo do tyłu i stracił równowagę. Upadek był tragiczny. Spadając z wysokości około 5 m, upadł na głowę na betonową powierzchnię parkingu co spowodowało rozległe obrażenia wewnętrzne.

- Po upadku uszkodzeniu uległ kręgosłup, a przez przerwany rdzeń kręgowy doszło do porażenia czterokończynowego, żebra wbijając się w płuca doprowadziły do konieczności podłączenia do wentylacji mechanicznej - mówi Dawid, znajomy Kamila.

Zbiórka pieniędzy w serwisie crowdfundingowym przeznaczona jest na rehabilitację w specjalistycznym ośrodku rehabilitacji funkcjonalnej w Krakowie. Kamil już jest na miejscu.

- Szokiem dla rodziny okazało się, że Kamil już po pierwszym dniu siedział samodzielnie! Słuchajcie, to dzięki Wam Kamil ma tą Siłę, to właśnie Wy ją daliście i dajecie cały czas! Moi Drodzy nie ustajemy w działaniach, każda złotówka się liczy, Kamil rozpoczął drogę do sprawności, dodajcie mu Siły na jej całej przejście z Waszą pomocą - apelują przyjaciele Kamila na FB poświęconym pomocy chłopakowi: facebook.com/dajesilekamilowikenar

Jak dać Siłę Kamilowi? Przyjaciele dają prostą receptę. Są tylko trzy punkty!
1. Wpłacamy złotówki na https://zrzutka.pl/xf9dj9
2. Udostępniamy posta do swoich znajomych, aby i oni dowiedzieli się jak mogą dać Siłę Kamilowi!
3. Powtarzamy tą czynność bez przerwy.

Daj Siłę Kamilowi Kenar! On tego potrzebuje jak nigdy dotąd!

Zobacz także: Krosno: zrzutka na rehabilitację Kamila

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?