Logo
Wydrukuj tę stronę

Kamil może już samodzielnie siedzieć. "To dzięki Wam!"

Kamil może już samodzielnie siedzieć. "To dzięki Wam!" Fot. archiwum prywatne

Dzięki Waszej pomocy Kamil znalazł się w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum S.A. w Krakowie. Młody mężczyzna walczy o odzyskanie sprawności po feralnym upadku.

REKLAMA


Kamil poszedł razem z kolegami do klubu oglądać mecz. Niestety po wyjściu z lokalu, siadając na barierce przechylił się za bardzo do tyłu i stracił równowagę. Upadek był tragiczny. Spadając z wysokości około 5 m, upadł na głowę na betonową powierzchnię parkingu co spowodowało rozległe obrażenia wewnętrzne.

- Po upadku uszkodzeniu uległ kręgosłup, a przez przerwany rdzeń kręgowy doszło do porażenia czterokończynowego, żebra wbijając się w płuca doprowadziły do konieczności podłączenia do wentylacji mechanicznej - mówi Dawid, znajomy Kamila.

Zbiórka pieniędzy w serwisie crowdfundingowym przeznaczona jest na rehabilitację w specjalistycznym ośrodku rehabilitacji funkcjonalnej w Krakowie. Kamil już jest na miejscu.

- Szokiem dla rodziny okazało się, że Kamil już po pierwszym dniu siedział samodzielnie! Słuchajcie, to dzięki Wam Kamil ma tą Siłę, to właśnie Wy ją daliście i dajecie cały czas! Moi Drodzy nie ustajemy w działaniach, każda złotówka się liczy, Kamil rozpoczął drogę do sprawności, dodajcie mu Siły na jej całej przejście z Waszą pomocą - apelują przyjaciele Kamila na FB poświęconym pomocy chłopakowi: facebook.com/dajesilekamilowikenar

Jak dać Siłę Kamilowi? Przyjaciele dają prostą receptę. Są tylko trzy punkty!
1. Wpłacamy złotówki na https://zrzutka.pl/xf9dj9
2. Udostępniamy posta do swoich znajomych, aby i oni dowiedzieli się jak mogą dać Siłę Kamilowi!
3. Powtarzamy tą czynność bez przerwy.

Daj Siłę Kamilowi Kenar! On tego potrzebuje jak nigdy dotąd!

Zobacz także: Krosno: zrzutka na rehabilitację Kamila

pd

  • autor: pd

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021