Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Szukasz pracy? Znajdź odpowiednią ofertę dla siebie wspólnie z Młodzieżowym Biurem Pracy OHP

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Jedni planują wakacyjne lenistwo, inni aktywny wypoczynek i ekstremalne wycieczki, pozostali w wakacje zamierzają pracować.

REKLAMACzy warto pracować w wakacje?
- Praca podczas wakacji sprzyja zdobywaniu doświadczenia. Osoby, które wybierają możliwość pracy w wakacje są postrzegane jako bardziej zaradne na rynku pracy - informuje Edyta Wilusz, pośrednik pracy - asystent EURES.

Przy podejmowaniu pracy sezonowej należy zwróć uwagę na: opinie o przyszłym pracodawcy, zasady panujące podczas wykonywania pracy, trudności związane z wykonywaną pracą (należy sprawdzić czy wykonywane czynności nie wpłyną negatywnie na nasze zdrowie) i oczywiście dokładnie przeczytać umowę.

Jak szukać pracy na wakacje?
Pierwszym krokiem, który należy zrobić, decydując się na pracę w sezonie wakacyjnym, jest odnalezienie organizacji, instytucji która świadczy usługi pośrednictwa pracy. Możemy, także szukać na własną rękę, ale musimy pamiętać, że nasze bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Warto skorzystać z pomocy wiarygodnych instytucji świadczących usługi pośrednictwa pracy jakimi są Młodzieżowe Biura Pracy prowadzące działalność z tego zakresu.

Krośnieńskie Młodzieżowe Biuro Pracy świadczy usługi dla osób z powiatów: brzozowskiego, jasielskiego, krośnieńskiego, leskiego, sanockiego i bieszczadzkiego. Z oferty biura skorzystać może młodzież ucząca się, studenci, osoby bezrobotne i poszukujące pracy.

- Każdy, kto zgłosi się do biura może bezpłatnie uzyskać informację o lokalnym rynku pracy, skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne, skorzystać z ofert pracy, wziąć udział w organizowanych przez biuro giełdach pracy - zachęca dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Krośnie, Dariusz Paczosa.

Młodzieżowe Biuro Pracy mieści się w Krośnie przy ul. Lewakowskiego 7 (II piętro, pokój 201). Kontakt:. tel. 13 43 211 27, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zobacz również: www.mbp.ohp.pl

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj