KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Violetta Wolska kandydatką na prezydenta miasta Krosna

Violetta Wolska kandydatką na prezydenta miasta Krosna. Violetta Wolska kandydatką na prezydenta miasta Krosna. Fot. archiwum Violetty Wolskiej

Stowarzyszenie Mieszkańców Krosna ogłosiło, że wystartuje w wyborach samorządowych. W wydawanej przez Stowarzyszenie gazecie "Donośny Dzwon" ogłoszono, że kandydatką na prezydenta Krosna będzie bezpartyjna Violetta Wolska. Wersja elektroniczna gazetki jest dostępna w Internecie, zobacz - tutaj.

REKLAMA


Stowarzyszenie chce przede wszystkim miasta przyjaznego dla lokalnej społeczności i stawia na ludzi młodych. Zdaniem Stowarzyszenia obecna władza stosuje przestarzałe metody pracy, przez to jest niezdolna do współpracy z mieszkańcami i generuje ogromne koszty.

Ponieważ wiele spraw wymagających rozwiązania w Krośnie dotyczy finansów, a szczególnie ogromnego zadłużenia miasta, Stowarzyszenie postawiło na kandydaturę bezpartyjnej ekonomistki Violetty Wolskiej, która pracowała w dużych firmach jako główna księgowa, a obecnie prowadzi własne Biuro Rachunkowe.

Violetta Wolska jest mężatką, ma troje dzieci i nie chce, żeby młode pokolenie było zmuszone do emigracji.

Priorytety kandydatki to: zahamowanie zadłużenia miasta, wprowadzenie nowoczesnych, wydajnych i przyjaznych dla mieszkańców  systemów  pracy w urzędzie, wprowadzenie zasady efektywności ekonomicznej i społecznej dla mieszkańców Krosna z realizowanych przez miasto inwestycji, dbanie o czystość powietrza i zrównoważoną gospodarkę odpadami, zahamowanie wyludniania gminy między innymi poprzez zmianę kierunku rozwoju gospodarczego polegającą na stworzeniu warunków sprzyjających powstawaniu nowych rodzinnych firm i rozwoju obecnych, a także poprzez skuteczną pomoc firmom w maksymalnym wykorzystaniu wszelkich form pomocy finansowej oferowanej przez Państwo Polskie i Unię Europejską.

pd

 • autor: pd

57 komentarzy

 • j...

  Marcel, czy Piotruś? Tekst rodem z PRL-u

  Zgłoś nadużycie j... poniedziałek, 24, wrzesień 2018 18:14 Link do komentarza
 • Eryk

  I tak wygra obecny prezydent Przytocki, bo po co zmieniać coś, co jest dobre?

  Zgłoś nadużycie Eryk poniedziałek, 24, wrzesień 2018 13:13 Link do komentarza
 • Marcel

  No nie wierze,jak mozna mowić ,ze kandydatka p.Wolska może być lepsza od urzędującego Prezydenta?
  Nie może być i nie bedzie.
  urzędujący Prezydent zrobił wszystko co możliwe dla naszego Miasta,i gadanie,ze jak wygra to Krosno nie dostanie z zewnątrz pieniędzy to bzdura.Pan Prezydent ma ogromne doświadczenie,zna sie na gospodarce i na wielu dziedzinach,i wie jak pozyskać zewnętrzne pieniądze.
  Co było przed nim ani nic nie było.
  Jestem dumny z mojego miasta,nawet z zagranicy goście po przyjeździe nachwalić sie nie mogą jak bardzo na plus zmieniło sie Krosno.
  Żadna krytyka Stowarzyszenia Mieszkańców Krosna promująca p.Wolska tego nie zmieni.
  Samorządne Krosno nie chodzi po mieście i nie mówi złe o innych i to mi sie podoba.
  A na koniec proszę aby kandydatka na Prezydenta powiedziała,dlaczego odeszła z ostatniego miejsca pracy???
  Zainteresowani wiedza .
  Życzę powodzenia wszystkim startującym.
  A p.Prezydent Przytocki jest bezsprzecznie najlepszym dotąd Prezydentem i jemu życzę aby wygrał bo tylko on może dalej rozwijać Krosno.

  Zgłoś nadużycie Marcel poniedziałek, 24, wrzesień 2018 13:05 Link do komentarza
 • j...

  Jeśli była związana z Kukiz15, to mojego poparcia nie ma. Pan Kukiz, to osoba nieprzewidywalna. Ktoś kto układa antyklerykalny tekst piosenki i wykorzystuje melodię znanej pieśni kościelnej do błazeńskich popisów, nie powinien, w moim przekonaniu, pełnić funkcji publicznych. http://teksty.org/pawel-kukiz,ksiadz-proboszcz-juz-sie-zbliza,tekst-piosenki

  Zgłoś nadużycie j... poniedziałek, 24, wrzesień 2018 10:27 Link do komentarza
 • wyborca

  Głosuję na Panią Wiolettę, skoro, jak przeczytałam niżej, była zw. z Kukiz'15. Dość POPiSu i postkomuchów.

  Zgłoś nadużycie wyborca poniedziałek, 24, wrzesień 2018 00:31 Link do komentarza
 • precz z preczem

  Klakiery Przytockiego w komentarzach :D

  Zgłoś nadużycie precz z preczem niedziela, 09, wrzesień 2018 16:55 Link do komentarza
 • j...

  @ Terto_4000, PiS ma dobrego kandydata na prezydenta Krosna. Ta Pani też byłaby chyba lepszym prezydentem niż obecny. Może obydwoje są szansą dla Krosna. Przydałoby się trochę przewietrzyć.

  Zgłoś nadużycie j... niedziela, 09, wrzesień 2018 16:34 Link do komentarza
 • Niewyborca

  Niema kandydata na urząd Prezydenta Miasta nad urzędującego prezydenta

  Zgłoś nadużycie Niewyborca niedziela, 09, wrzesień 2018 15:16 Link do komentarza
 • Niewyborca

  Vivat Prezydent Piotr, następna kadencja w kieszeni - wynik

  Zgłoś nadużycie Niewyborca niedziela, 09, wrzesień 2018 14:23 Link do komentarza
 • Terto_4000

  Mają racje Ci którzy mówią, że Krosno zmieniło się w trakcie czterech kadencji pana Przytockiego. Ale mają rację też Ci którzy widzą jakim kosztem te zmiany wprowadzono. Ja też chciałbym jeździć nowym mercem ale mnie na niego nie stać więc jeżdżę C-C. Nie można oprzeć się wrażeniu, że inwestycje które są wizytówką owych zmian zostały przeszacowane w stos. do dochodów naszej gminy. Niejeden biznesmen poszedł na całość, zadłużył siebie i rodzinę, a potem musiał za bezcen sprzedać swój biznes i pojechać na zachód odpracować długi. Poza tym sprzedaż spółek komunalnych niemieckiej firmie bez zgody RM jak i próba budowy spalarni odpadów w centrum osiedli mieszkaniowych nasuwa podejrzenie o wywiązywaniu się z niejasnych powiązań z tzw. warszafką. Finał tego jest przed nami. W sprawie gospodarki nieruchomościami w Krośnie lokalna "komisja specjalna" też miałaby zajęcie na kilkanaście miesięcy. 16 lat rządów pana PP wystarczy. Większości zabetonowanych radnych też.
  PiS w Krośnie nie istnieje. Czy ktoś poda jakie inicjatywy istotne dla Krośnian dla tego miasta podjął lokalny PiS pod wodzą rodziny Babinetz. Cisza.
  Dlatego trzeba nowych sił z ludźmi którzy nie bali się mówić i pisać jasno i prosto w oczy dokąd prowadzi droga pana PP. Popieram kandydatkę Violettę Wolską i ludzi związanych ze Stowarzyszeniem Mieszkańców Krosna. Należy zachęcać wszystkich Krośnian do udziału w wyborach.

  Zgłoś nadużycie Terto_4000 niedziela, 09, wrzesień 2018 13:44 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?