KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Białobrzegi: uszkodzenie na siłowni

Białobrzegi: uszkodzenie na siłowni Fot. KrosnoCity.pl

Jedno z urządzeń na nowej siłowni zewnętrznej na Białobrzegach zostało zdemontowane. doszło do usterki, trwa ustalanie czy przyczyną była dewastacja.

REKLAMA


Z siłowni na Białobrzegach zniknęło jedno z urządzeń.

- Po zgłoszeniu przez miasto wykonawcy siłowni plenerowej usterki urządzenia: Twister + Wahadło, zamontowanego na siłowni plenerowej przy ul. Białobrzeskiej w Krośnie, w dniu 21 sierpnia  urządzenie zostało odesłane do producenta w celu stwierdzenia przyczyny awarii - informuje rzecznik prezydenta, Joanna Sowa.

Nie wiadomo czy przyczyną usterki była dewastacja, jednak na całym obiekcie widoczne są np. ślady niszczenia naklejek na urządzeniach.

- Ze względu na fakt, że są to nowe sprzęty, bez względu na wynik ekspertyzy producent zadeklarował bezkosztową naprawę lub wymianę powyższego sprzętu. Wykonawca w ramach umownej gwarancji z Zamawiającym - Gminą Miasto Krosno bezkosztowo zdemontował i niezwłocznie po otrzymaniu od producenta ponownie zamontuje ww. urządzenie - dodaje Joanna Sowa.

Siłownię plenerową na Białobrzegach uruchomiono pod koniec czerwca, zobacz: Białobrzegi: orbitrek nie działa, ale odbiór przeszedł "bez uwag"

Początkowo niesprawne było jedno urządzenie, które szybko naprawiono. Teraz uszkodzone zostało kolejne. Tym razem może to być skutek wandalizmu.

pd

 • autor: pd

7 komentarzy

 • busiarz

  sami jesteście uszkodzeni

  Zgłoś nadużycie busiarz wtorek, 04, wrzesień 2018 13:23 Link do komentarza
 • x

  "Po zgłoszeniu przez miasto wykonawcy siłowni plenerowej usterki urządzenia: Twister + Wahadło, zamontowanego na siłowni plenerowej przy ul. Białobrzeskiej w Krośnie, w dniu 21 sierpnia urządzenie zostało odesłane do producenta w celu stwierdzenia przyczyny awarii - informuje rzecznik prezydenta, Joanna Sowa."
  "L" masz cytat z artykułu , gdzie ul. Białobrzeska, a gdzie ul. Mostowa i Konopnickiej to rodowity krośnianin wie.... to nawet Wisłok je przedziela ...... tyle.

  Zgłoś nadużycie x piątek, 31, sierpień 2018 12:58 Link do komentarza
 • Mocarz

  Siłownia (ta ręczne narzędzia rolnicze) jest w b. Białobrzegach Franciszkańskich

  Zgłoś nadużycie Mocarz piątek, 31, sierpień 2018 09:39 Link do komentarza
 • L

  Siłownia nie jest na ulicy Białobrzeskiej, tylko w dzielnicy Białobrzegi :) Także, żaden/na z was się nie popisali, zanim upomnicie innych sprawdźcie swoją "wiedzę" :D

  Zgłoś nadużycie L czwartek, 30, sierpień 2018 16:11 Link do komentarza
 • Siłacz

  Po co im siłowania przy ul. Białobrzeskiej

  Zgłoś nadużycie Siłacz czwartek, 30, sierpień 2018 13:55 Link do komentarza
 • białobrzegi

  Nie masz racji! Piszę się przy ulicy Białobrzeskiej, nie na! Siłownia nie jest na drodze! Nie popisałeś się starannością swoją :)

  Zgłoś nadużycie białobrzegi czwartek, 30, sierpień 2018 12:34 Link do komentarza
 • x

  Nie na ul. Białobrzeskiej.... więcej staranności.....

  Zgłoś nadużycie x czwartek, 30, sierpień 2018 12:12 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?