KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Hubal" zawiezie studentów do Krakowa

"Hubal" zawiezie studentów do Krakowa Fot. Marcin Dziedzic / Jaslo4u.pl

30 września ruszy "studenckie" połączenie z Jasła do Krakowa. Pasażerowie z Krosna, Sanoka i Bieszczad będą mogli podróżować z przesiadką, dzięki "Bieszczadzkiemu Żaczkowi".

REKLAMA


W nadchodzącym roku akademickim utrzymane zostanie połączenie kolejowe Jasło - Kraków. To oferta "studencka", ponieważ pociąg przyjeżdżał będzie do Jasła w piątek, a do Krakowa ruszy w niedzielę o 21:30.

- Pociąg do i z Krakowa, który pierwotnie miał dojeżdżać i odjeżdżać z Gorlic w wyniku podjętych przeze mnie działań przyjedzie po raz kolejny do Jasła. Kolejną sensacyjną wiadomość jest to ,iż pociąg o nazwie "Bieszczadzki Żaczek" z Komańczy będzie tak jak postulowałem na spotkaniu w UMWP skomunikowany z pociągiem do i z Krakowa - relacjonuje Adam Filar z akcji "Kocham Kolej".

Pilotażowy kurs wyruszy 30 września.

W związku z pracami modernizacyjnymi w obrębie Krakowa pociąg będzie dojeżdżał do stacji Kraków Płaszów. Szybkie dotarcie do Krakowskiej Galerii zapewnia tramwaj nr 50.

Zamierzasz przeprowadzić się do Krakowa na studia? Zapoznaj się z usługą przeprowadzek studenckich w Krakowie.

pd

 • autor: pd

3 komentarzy

 • dominiKrosno

  Nie denerwoj sie tak bo Ci pompka stanie, jesli chca studiowac w Krakowie, Rzeszowie, Poznaniu czy w Londynie nic Ci do tego, zyj swoim zyciem a od innych sie wiesz co..

  Zgłoś nadużycie dominiKrosno sobota, 08, wrzesień 2018 16:02 Link do komentarza
 • POdatNIK

  kto tym ślimakiem pojedzie?

  Zgłoś nadużycie POdatNIK piątek, 07, wrzesień 2018 15:05 Link do komentarza
 • busiarz

  Rzucają nam OCHŁAPY po to bym nie mógł dojechać SPOKOJNIE DO DOMU jak zwykle DZIAŁANIA ANTY MIESZKAŃCOM studenci nie muszą jeździć do KRAKOWA MAJĄ TU UCZELNIĘ!!!! KROŚNIEŃSKĄ KROŚNIANIE POWINNI STUDIOWAĆ W KROŚNIE

  NIE PO TO ŁOŻĘ NA PWSZ MOJA KRWAWICA z podatków idzie by te darmozjady musiały JEŹDZIĆ DO KRAKOWA?! BZDURA wierutna!

  Tacy sami magistrowie wyjdą z Krosna jak i z KRAKOWA taka sama! Bo tytuł magistra jest TAKI SAM! Nie podoba się?! TO wyjeżdżajcie już w LICEUM! A nie teraz jak was wyszkoliliśmy za MOJE pieniądze!

  Wiedza jest powszechna i przekazywana TAK SAMO na każdej uczelni TAK!!! A wszelkie rankingi to BZDURY! To lenistwo STUDENTÓW że nie chcą się uczyć, że nie chcą wspierać krośnieńskiego PWSZ BZDURA!! SKANDAL!!!

  Gdzie jest REAKCJA WŁADZ! To natychmiast powinno być ZAKAZANE takie wyjazdy a nie jeszcze podstawiać im POCIĄGI! Kto to widział, w żadnym cywilizowanym kraju byłoby to NIEMOŻLIWE!!!!!!

  Zgłoś nadużycie busiarz piątek, 07, wrzesień 2018 14:16 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?