Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Uwaga na oszustów! Podszywają się pod fundację JiM

Informacje w tej sprawie widnieją na tablicach ogłoszeń w klatkach schodowych Krośnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Informacje w tej sprawie widnieją na tablicach ogłoszeń w klatkach schodowych Krośnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Fot. KrosnoCity.pl

Stowarzyszenie Klub Rodziców Autyzm Krosno ostrzega przed oszustami. Grupa osób podszywająca się pod Fundację JiM może działać w Krośnie nawet od czerwca.

- Ci młodzi ludzie, chłopcy i dziewczęta w wieku około 20 lat, to są oszuści, którzy podszywają się pod Fundację, nie mając z nią nic wspólnego. Próbują wyłudzić pieniądze, czy to w formie zbiórki do puszek, czy też wpłacenia przelewu na konto, ale swoje konto - informuje zarząd stowarzyszenia Klub Rodziców Autyzm Krosno.

W Krośnie nie działa już Fundacja JiM. Nie ma w Krośnie siedziby oddziału tej fundacji. Żadni wolontariusze Fundacji JiM z Łodzi nie byli wysyłani do Krosna.

- Fundacja nie zbiera pieniążków do puszek, a wolontariusz powinien mieć identyfikator z numerem, którego prawdziwość można zweryfikować na stronie internetowej - ostrzega stowarzyszenie.

Strona Fundacji JiM: www.jim.org

- Prosimy o czujność i każdą próbę wyłudzenia pieniędzy zgłaszać policji pod numer 997 lub 112. Jeśli ci "wolontariusze" zdołali już kogoś oszukać, prosimy o zgłoszenie się pokrzywdzonych na policję - apeluje Stowarzyszenie w swoim oświadczeniu.

pd

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj