KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Hashtagi w kampanii wyborczej. Czy można było zrobić więcej?

Fragment filmu KW PiS z Krosna. Fragment filmu KW PiS z Krosna.

#samosieniezrobilo #zrobionozapieniadzemieszkancow i #wieledozrobienia - dwa komitety, trzy hashtagi w kampanii wyborczej. KW Samorządne Krosno Piotra Przytockiego oraz KW PiS w Krośnie pokazują rzeczywistość.

REKLAMA


25 września, na profilu Facebookowym Komitetu Wyborczego Samorządne Krosno Piotra Przytockiego ukazał się film w ramach kampanii wyborczej, pokazujący zrealizowane inwestycje w czasie trwania mijającej już kadencji (2014-2018), a także w latach wcześniejszych klubu rządzącego w radzie miasta Krosna.

Na filmie widzimy przebudowaną krośnieńską "obwodnicę" (DK28), Lotnisko Krosno, nową salę sportową przy SP15 (ul. Kisielewskiego), przebudowę ulicy Zielonej, modernizację basenu przy ul. Bursaki, budowę mostu przy ul. Konopnickiej, przebudowę stadionu lekkoatletycznego, budowę mieszkań przy ul. Sportowej, budowę sali sportowej przy ul. Grunwaldzkiej, kolumbarium przy krośnieńskim cmentarzu, korty tenisowe, Centrum Dziedzictwa Szkła, czy halę sportowo-widowiskową MOSiR przy ul. Bursaki. Film oznaczony jest hashtagiem #samosieniezrobilo. Film dostępny jest - tutaj.

9 października na profilu PiSKrosno opublikowano podobny film, ukazujący te same obiekty i inwestycje z opisem #zrobionozapieniadzemieszkancow i komentarzem "Owszem, #samosieniezrobilo, #zrobionozapieniadzemieszkancow Krosna!". Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość podkreśla, że do obowiązków władzy należy dbanie o rozwój miasta, racjonalne gospodarowanie finansami, a przede wszystkim mądre inwestowanie! Film możecie obejrzeć - tutaj.

16 października ukazał się kolejny film promowany przez KW PiS w Krośnie:

"Drodzy Mieszkańcy, Wyborcy!
Krosno się rozwija. Zauważamy, że wiele rzeczy zrobiono niewłaściwie, a wiele pozostało do zrobienia! Liczymy na Państwa poparcie w Wyborach Samorządowych 2018. Zapraszamy do urn już w niedzielę, 21 października. Oddajcie głos na Prawo i Sprawiedliwość... Daliśmy radę w rządzie, damy radę w samorządzie!" - czytamy na profilu FB PiSKrosno. Film zobaczcie - tutaj.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?