Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Nowi radni dzielnic i osiedli spotkają się po świętach

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Zakończyła się kadencja rad miejskich jednostek pomocniczych, czyli krośnieńskich Radnych Dzielnic i Osiedli wybranych na lata 2015-2019. 26 kwietnia odbędzie się pierwsze posiedzenia nowo wybranych rad.

- Z okazji zakończenia kadencji rad jednostek pomocniczych Miasta Krosna składamy Państwu serdeczne podziękowania za pełną zaangażowania pracę w radach Dzielnic i Osiedli w latach 2015-2019. Dziękujemy za wysiłek włożony na rzecz rozwoju społeczności lokalnej oraz za skuteczne działania podejmowane dla poprawy jakości życia Mieszkańców naszego Miasta, dzięki którym Krosno zmieniło się na lepsze. Życzymy sukcesów, wszelkiej pomyślności w realizacji planów i zamierzeń oraz zdrowia i wszystkiego dobrego w życiu osobistym - podziękowania składał Piotr Przytocki oraz Zbigniew Kubit - przewodniczący Rady Miasta Krosna.

W piątek, 26 kwietnia br. o godz. 18.00 zaplanowano pierwsze posiedzenia nowo wybranych rad. - Zapraszamy do aktywnego udziału w tych posiedzeniach - zaprasza krośnieński magistrat.

red.

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Wasze opinie

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj