Logo
Wydrukuj tę stronę

KrosnoSfera prosto do Twojego domu!

KrosnoSfera prosto do Twojego domu! Fot. archiwum KrosnoSfera

Chciałbyś mieć pewność, że otrzymasz kolejny numer KrosnoSfery? Brakuje Ci któregoś archiwalnego numeru do kolekcji? Jeżeli tak, to ta informacja jest właśnie dla Ciebie!

REKLAMA


KrosnoSfera - to bezpłatny dwutygodnik społeczno-kulturalny dla mieszkańców naszego regionu, a także nowa oferta promocji dla firm, instytucji i organizacji. To gazeta stworzona i wspierana przez Pasjona(u)tów. Nie byłoby jej bez zaangażowania i pracy wolontariuszy oraz wsparcia darczyńców. W zamian za finansowe wsparcie celów statutowych Fundacji, redakcja gazety oferuje swoim sponsorom możliwość publikacji własnych materiałów przy nakładzie 10000 egzemplarzy.

Teraz, za to wsparcie redakcja gazety może symbolicznie odwdzięczyć w ramach "akcji upominkowej". Możesz otrzymać archiwalny numer KrosnoSfery, wersję elektroniczną najnowszego numeru, albo nawet najnowszą, papierową, gazetę prosto pod Twoje drzwi.

Zdarzyło Ci się przegapić numer KrosnoSfery?
Przekazując darowiznę, nie mniej niż 10 zł możesz otrzymać archiwalne wydania gazety. Aktualnie dostępne są numery od 1 do 8. Archiwalny numer będzie dostarczony pod dowolny adres w Polsce. Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów, a niektórych numerów zostało już naprawdę niewiele!

Wersja elektroniczna
Ustaw stałą darowiznę na rzecz Fundacji Pasjonauci, a w dopisku podaj adres e-mail na który chcesz otrzymywać elektroniczną KrosnoSferę. Redakcja prześle do Ciebie elektronicznie - każdy kolejny numer, wraz z przypomnieniem kiedy pojawi się wersja papierowa.

Najnowsza KrosnoSfera prosto do domu
Ustaw stałą darowiznę na rzecz Fundacji Pasjonauci, nie mniej niż 20 zł miesięcznie, a w dopisku podaj adres, na który chcesz otrzymywać KrosnoSferę. Redakcja dostarczy każdy następny numer gazety pod dowolny adres w Polsce.

Informację dotyczącą wpłat darowizn znajdziesz tutaj: https://www.pasjonauci.org/gazeta-krosnosfera/

red.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020