Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Darmowe parkowanie na starówce tylko z biletem i przez 3 godziny

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. archiwum UM Krosno

Od poniedziałku, 17 czerwca na kilku bezpłatnych parkingach, w obrębie krośnieńskiej starówki, obowiązują nowe zasady parkowania. Kierowcy, pozostawiając samochody na miejscach wyznaczonych przy ulicach: Czajkowskiego (obok sądu), Szczepanika, Kazimierza Wielkiego i Ordynackiej, będą zobowiązani do pobrania biletu z parkometru, uprawniającego do bezpłatnego parkowania tylko przez 3 godziny.

REKLAMAPostój na tych ulicach w dni robocze, w godzinach od 8.00 do 18.00, będzie bezpłatny tylko przez 3 godziny od pobrania biletu. Od godziny, widniejącej na wydruku będzie liczony czas postoju. Przypominamy, że bilet należy umieścić na desce rozdzielczej w miejscu widocznym przez przednią szybę samochodu.  

W przypadku dłuższego postoju niż czas podany na bilecie lub nie umieszczeniu biletu za szybą pojazdu straż miejska lub Policja będzie mogła nałożyć kierowcy mandat karny. Zobacz regulamin parkingu - tutaj.

(umk)

3 komentarzy

 • Robsoon

  Ano widzisz rotacjo będzie tako, że ty po 3h.bydziesz musioł iść po kolejny bilet= będziesz miał gimnastykę, wyjdzie ci na zdrowie

  Zgłoś nadużycie Robsoon poniedziałek, 17, czerwiec 2019 20:05 Link do komentarza
 • LB

  A co się ma dziać, bilet na 3 godziny bierzesz o 8, 11, 14 albo 9,12,15 i stoisz za darmo przez najbliższe 3 lata, potem i tak będą płatne jak pozostałe.

  Może taka operacja będzie fajna przez kilka dni bo nie wyobrażam sobie sytuacji kiedy pracownicy sądu/um parkujący na tych parkingach co 3 godziny biegają po bilet parkingowy. Pojedyncze osoby może kilka dni wytrzymają na takim sposobie parkowania, reszta szybko się zniechęci i będzie parkować gdzie indziej.

  Zgłoś nadużycie LB niedziela, 16, czerwiec 2019 07:31 Link do komentarza
 • staszek2856

  AAA-NIECH MI POWIE JAKI MĄDRY CO SIĘ ZADZIEJE JAK PO trzech GODZINACH PRZYJDĘ I NOWY BILET WŁOŻĘ.TO JAKA TU BEDZIE ROTACJA. NIJAK TEGO W REGULAMINIE NIE ZNASZŁEM?

  Zgłoś nadużycie staszek2856 piątek, 14, czerwiec 2019 22:01 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj