Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Przygotuj się do lata w VIVO! Krosno. Akcja "Bezpieczne Wakacje Bezpiecznym Samochodem"

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Pogoda zaczęła nas rozpieszczać, a ciepłe i długie dni zapowiadają wyczekiwane od dawna urlopy oraz zachęcają do spontanicznych wyjazdów za miasto. Aby w pełni cieszyć się z wypoczynku, trzeba pamiętać o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, a przede wszystkim sprawdzeniu swoich pojazdów przed długimi podróżami. 21 oraz 22 czerwca na parkingu przed VIVO! Krosno będzie można skorzystać z bezpłatnej Strefy Serwisowej, w której eksperci z Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów LO-STARK sprawdzą stan techniczny samochodów. Akcja "Bezpieczne Wakacje Bezpiecznym Samochodem" trwać będzie w godz. od 9.00 do 21.00.

REKLAMAWiększość z nas na urlopy wybiera się właśnie samochodem, dlatego warto przed wyjazdem poświęcić trochę czasu na sprawdzenie, czy nasze pojazdy są w pełni sprawne i gotowe do bezpiecznej podróży. Wakacyjny przegląd auta jest jednym z istotnych etapów planowania podróży, dlatego w dniach 21-22 czerwca (w godz. 9.00 - 21.00), na parkingu przy VIVO! Krosno będzie działać Strefa Serwisowa, w której eksperci bezpłatnie sprawdzą m.in.: jakość płynu hamulcowego, poziom płynów eksploatacyjnych, stan i ciśnienie opon oraz ustawienie świateł.

- Z roku na rok spotykamy coraz więcej świadomych kierowców, dbających o bezpieczeństwo własne i pasażerów. Kierowcy chętniej niż jeszcze kilka lat temu decydują się na przykład na wymianę elementów układu hamulcowego - tarcz, klocków czy płynów, nie czekając na ich całkowite zużycie - mówi Rafał Lorenc, właściciel stacji kontroli pojazdów LO-STARK, partner akcji "Bezpieczne Wakacje Bezpiecznym Samochodem". - Przygotowując pojazd do wakacyjnego wyjazdu powinniśmy przede wszystkim szczególną uwagę zwrócić na stan bieżnika i ciśnienie w oponach, poziom i jakość płynów eksploatacyjnych, stan zawieszenia oraz układu hamulcowego a także skontrolować działanie i ustawienie świateł w pojeździe - dodaje.

Nie zapominajmy, że na komfortową podróż wpływa również odpowiednia temperatura w pojeździe, dlatego już od 125 zł będzie można skorzystać także z serwisu klimatyzacji. W ramach serwisu klimatyzacji ozonowanie pojazdu zostanie przeprowadzone gratis.

Dla korzystających ze Strefy Serwisowej przygotowano również Strefę Chillout. - Serdecznie zachęcamy wszystkich do skorzystania ze Strefy Serwisowej, która czynna będzie na terenie naszego parkingu w dniach 21-22 czerwca. Każdy chętny sprawdzi tu stan swojego pojazdu przed dłuższymi wyjazdami wakacyjnym. Nie lada gratką będzie również symulator jazdy samochodem, a także ekspozycja wyjątkowych pojazdów, na tle których będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie - mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Partnerem akcji jest Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów LO-STARK.

(inf. pras.)

  • autor: (inf. pras.)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj