KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Bądź aktywny! Podziel się opinią dotyczącą sprzedaży alkoholu na terenie Krosna

Krośnieński magistrat zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących sprzedaży napojów alkoholowych na terenie Krosna. Już od 5 lipca 2019 r. wypełnione ankiety można składać w Urzędzie Miasta Krosna przy ul. Lwowskiej 28A, przy ul. Staszica 2 oraz w Urzędzie Stanu Cywilnego przy ul. Prochownia 4 w formie papierowej i elektronicznie na platformie konsultacyjnej e-urząd.

REKLAMA


Wypełniony formularz należy dostarczyć do Urzędu Miasta Krosna:
- poprzez elektroniczną ankietę dostępną na platformie konsultacyjnej eurzad.umkrosno.pl,

- osobiście do Biura Obsługi Obywatela Urzędu Miasta Krosna przy ul. Lwowskiej 28A i ul. Staszica 2 oraz do Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Prochownia 4,

- korespondencyjnie na adres: Urząd Miasta Krosna ul. Lwowska 28A, 38-400 Krosno, z dopiskiem "Konsultacje społeczne dotyczące sprzedaży napojów alkoholowych na terenie Gminy Miasto Krosno",

- drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Raport z przebiegu konsultacji społecznych zostanie opublikowany na stronie internetowej Miasta Krosna www.krosno.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.umkrosno.pl oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Krosna.

Opinie, można zgłaszać do 2 sierpnia 2019 r. Zobacz: Będą zmiany w zasadach handlu alkoholem?

(umk), red.  • autor: (umk), red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?