KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Al.Capone - specjaliści od alkoholu w Krośnie

W czerwcu, w Krośnie pojawiła się nowa sieć specjalistycznych salonów z alkoholem, jakiej do tej pory w mieście nie było. Wnętrze zaprojektowane jest w stylu lat dwudziestych ubiegłego wieku. Oprócz tradycyjnego asortymentu dużą popularnością cieszy się dział z alkoholami regionalnymi oraz szeroki wybór piw koncernowych oraz kraftowych.

REKLAMA


Co wyróżnia Al.Capone Specjalistów od alkoholu?
W nowo otwartym salonie można znaleźć każdy rodzaj alkoholu. Na specjalne zamówienie załoga Al.Capone sprowadzi dowolny trunek dostępny na polskim rynku. W asortymencie możemy znaleźć alkohole na każdą kieszeń; od przystępnych cenowo, aż do tych najbardziej ekskluzywnych. Salon posiada również specjalną ofertę sprzedaży na wesela i imprezy okolicznościowe oraz ofertę dedykowaną dla klientów biznesowych.

Co zobaczymy wchodząc do sklepu?
Wystrój to klimatyczne wnętrze w stylu lat dwudziestych ubiegłego wieku, nawiązujące do czasów prohibicji w Stanach Zjednoczonych. Na półkach klient znajdzie bogatą ofertę alkoholi, w tym również cieszący się dużą popularnością dział z alkoholami regionalnymi oraz szeroki wybór piw koncernowych oraz kraftowych. Z kolei Aleja Win  to praktyczny, otwarty regał mieszczący ponad 200 win z różnych zakątków świata, które zostały czytelnie opisane i sklasyfikowane, co ułatwia wybór zwłaszcza tym klientom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w świecie win. Wielkim atutem Al.Capone są cykliczne i atrakcyjne akcje promocyjne, często oparte na tradycji i doprawione szczyptą humoru. Załoga Al.Capone zaprasza również na degustacje ciekawych alkoholi, organizuje spotkania z ambasadorem danej marki lub po prostu wręcza ciekawy gadżet.

Ludzie Al.Capone
Za ladą sklepu zawsze stoją fachowcy z prawdziwą pasją i rzetelną wiedzą, którzy o alkoholach wiedzą niemal wszystko i w trakcie zakupów służą profesjonalnym doradztwem. Sieć bardzo duży nacisk kładzie na szkolenia branżowe, które są nieodłącznym elementem pracy w Al.Capone i wpływają na najwyższy poziom obsługi klienta.

Odpowiedzialność społeczna
Dewizą działalności Al.Capone jest przede wszystkim odpowiedzialna sprzedaż. Jednym z najważniejszych wkładów sieci w zakresie społecznej odpowiedzialności jest twarda polityka wobec zakazu sprzedaży alkoholu osobom nieletnim oraz nietrzeźwym, której wyrazem jest chociażby uczestnictwo w programie TU SIĘ SPRAWDZA DOROSŁOŚĆ. Nasi pracownicy ukończyli odpowiednie szkolenia podnoszące wiedzę i świadomość w zakresie regulacji prawnych, rozwiązywania problemów z jakimi spotykają się osoby zajmujące się na co dzień sprzedażą napojów alkoholowych oraz wypracowujące wzorce odpowiedzialnej sprzedaży. Załoga Al.Capone , w części rodzice, doskonale zdaje sobie sprawę z konsekwencji spożycia alkoholu przez nieletnich - zapewniają właściciele sieci.

Al.Capone tradycyjnie wspiera także  programy społeczne budujące świadomość skutków jazdy pod wpływem alkoholu, takie jak akcja JESTEM TRZEŹWY ZA KIEROWNICĄ. ATY? zorganizowana w regionie tarnowskim, w ramach której rozdawano między innymi naklejki BĄDŹ ODPOWIEDZIALNY - PIŁEŚ NIE JEDŹ!, które można było umieścić na tylnej szybie samochodu.

Sieć Al.Capone czynnie angażuje się również w działalność mającą na celu pomoc lokalnym organizacjom i społecznościom. Z przyjemnością wspieramy lokalne kluby sportowe, koncerty, wydarzenia kulturalne oraz fundacje i stowarzyszenia niosące pomoc potrzebującym. Nieustannie od wielu lat jesteśmy jednym ze sponsorów i przede wszystkim wiernym kibicem żużlowej drużyny UNIA TARNÓW.

Gdzie w Krośnie można znaleźć Al.Capone Specjalistów od alkoholu? Sklep zlokalizowany jest przy ulicy Piłsudskiego 53 i zaprasza klientów codziennie w godzinach od 6 do 24.

red.

 • autor: red.

13 komentarzy

 • dział HR

  A ile jesteś w stanie wypić ?

  Zgłoś nadużycie dział HR poniedziałek, 15, lipiec 2019 14:01 Link do komentarza
 • makabryła

  Podoba - ale jako obora lub stodoła np. Wólce Pełkińskiej. Miejsce stodoły nie jest w centrum miasta, w ciągu starej zabudowy.
  Gdzie urzędnicy mają oczy akceptując takie koszmarki?????

  Zgłoś nadużycie makabryła środa, 10, lipiec 2019 12:16 Link do komentarza
 • picasoo

  gaudi hahaha...nie wytrzymam

  Zgłoś nadużycie picasoo środa, 10, lipiec 2019 11:42 Link do komentarza
 • Młodyi juhas

  Co chałpa siy wom nie podobo, fajno tako inkszo je, mni siy podobo

  Zgłoś nadużycie Młodyi juhas wtorek, 09, lipiec 2019 21:49 Link do komentarza
 • teoretyk

  Jedno jest pewne - projekt osiągnął swój cel! O tym budynku mówi się dużo! A jak powszechnie wiadomo - nie ważne jak się mówi, grunt by się mówiło. Na jedno trudno się jednak zgodzić tj. na twierdzenie, że coś tu się z czymś komponuje! I w przypadku "Społem" i w tej sytuacji trudno mówić o nawiązaniach. Architektura wysokich lotów stanowi wartość dodaną do krajobrazu w pewnych sytuacjach i na zasadach kontrastu ma swoje uzasadnienie. Czy w tym przypadku można nazwać ten budynek i "Społem" architekturą wysokich lotów to już bym nie powiedział. W Krośnie architektura w języku "starożytnych Słowian" d...y raczej nie urywa... moim zdaniem ta wskazana poniżej szczególnie. Ale robotę robi - czyż nie?

  Zgłoś nadużycie teoretyk wtorek, 09, lipiec 2019 19:27 Link do komentarza
 • TP

  Bryła budynku podobnie jak dawny dom handlowy społem , wspaniałe się komponuje i nawiązuje do okolicznej zabudowy ... autor projektu perfekcjonista

  Zgłoś nadużycie TP wtorek, 09, lipiec 2019 05:51 Link do komentarza
 • może się nie znam?

  Kto stoi za projektem tego budynku? Cóż to za lokalny Gaudi? Może się pochwali?

  Zgłoś nadużycie może się nie znam? poniedziałek, 08, lipiec 2019 11:33 Link do komentarza
 • gustawo

  co to ma być do starej kamienicy dobudowali takie paskudztwo ta kamienica to nie jest przypadkiem zabytek

  Zgłoś nadużycie gustawo poniedziałek, 08, lipiec 2019 05:19 Link do komentarza
 • Edi

  Odpowiedzialna sprzedaż kończy się kilka ulic dalej w tych spelunkach na dworcu. To co się tam czasami dzieje cofa Krosno do głębokiego komunizmu

  Zgłoś nadużycie Edi niedziela, 07, lipiec 2019 23:01 Link do komentarza
 • TakietamWolnoNiewolno

  A co to pić już nie wolno i jechać też nie można. W haśle powinno być: piłeś alkohol nie jedź. Bo tak to wynika, że niczego nie woplno pić, a po tym jechać a to wielgo nieprawda. Pić wolno i jechać wolno. Nie wolno pić alkoholu i jechać jako kierujący. Bo pić wolno alkohol i jechać wolno tylko jako pasażer ale rtylko w samochodzie, bo już na motocyklu czy motorowerze to już nie wolno

  Zgłoś nadużycie TakietamWolnoNiewolno niedziela, 07, lipiec 2019 20:16 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?