KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wakacje na plaży w VIVO! Krosno

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Jak się okazuje, aby przeżyć niezapomniane wakacje wcale nie trzeba obierać egzotycznych kierunków wycieczek. Piaszczysta plaża, palmy oraz strefa z leżakami - to atrakcje, które już wkrótce będą dostępne dla mieszkańców Krosna. Niebawem w Centrum Handlowym VIVO! Krosno pojawi się specjalna strefa, w której na najmłodszych czekać będzie doskonała zabawa, a na nieco starszych chwila relaksu w wyjątkowym otoczeniu. 29 czerwca, na Placu Centralnym, po raz kolejny zostanie otwarta ogólnodostępna plaża dla dzieci i rodziców.

REKLAMA


Plażowiczom z VIVO! Krosno nie będzie straszna zmienna, letnia pogoda oraz towarzyszące jej ekstremalne warunki atmosferyczne. Co więcej, aby w bezpiecznej przestrzeni Centrum Handlowego oddać się wakacyjnemu szaleństwu nie trzeba kompletować plażowych gadżetów, wystarczy jedynie ubrać wygodne ubranie i... gotowe!

Najmłodsi będą mogli skorzystać z piaszczystego obszaru oraz dostępnych akcesoriów, które umilą beztroski czas. W czasie, gdy maluchy pochłonie zabawa, dorośli do dyspozycji otrzymają strefę wypoczynkową z leżakami, znajdującymi się tuż obok. Plaża w VIVO! Krosno to doskonały pomysł na przerwanie wakacyjnej nudy, spędzenie czasu całą rodziną, a także okazja do kreatywnej pracy nad niebanalnymi piaskowymi konstrukcjami.

- W ubiegłym roku plaża w VIVO! Krosno cieszyła się ogromną popularnością, stąd w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów postanowiliśmy wrócić do tego przedsięwzięcia. Na miejscu czekać będzie niezbędny ekwipunek każdego plażowicza oraz gwarancja doskonałej zabawy. Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci wraz z rodzicami do przeżycia niezapomnianych wakacyjnych chwil w naszym obiekcie - mówi Izabela Malecha, center manager VIVO! Krosno.

Z plaży będzie można skorzystać od 29 czerwca, w godzinach pracy Centrum Handlowego. Partnerem akcji jest firma RAINBOW.

(ab), (Open Media)

  • autor: (ab), (Open Media)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?