Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 
 

Wakacje na plaży w VIVO! Krosno

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Jak się okazuje, aby przeżyć niezapomniane wakacje wcale nie trzeba obierać egzotycznych kierunków wycieczek. Piaszczysta plaża, palmy oraz strefa z leżakami - to atrakcje, które już wkrótce będą dostępne dla mieszkańców Krosna. Niebawem w Centrum Handlowym VIVO! Krosno pojawi się specjalna strefa, w której na najmłodszych czekać będzie doskonała zabawa, a na nieco starszych chwila relaksu w wyjątkowym otoczeniu. 29 czerwca, na Placu Centralnym, po raz kolejny zostanie otwarta ogólnodostępna plaża dla dzieci i rodziców.

REKLAMAPlażowiczom z VIVO! Krosno nie będzie straszna zmienna, letnia pogoda oraz towarzyszące jej ekstremalne warunki atmosferyczne. Co więcej, aby w bezpiecznej przestrzeni Centrum Handlowego oddać się wakacyjnemu szaleństwu nie trzeba kompletować plażowych gadżetów, wystarczy jedynie ubrać wygodne ubranie i... gotowe!

Najmłodsi będą mogli skorzystać z piaszczystego obszaru oraz dostępnych akcesoriów, które umilą beztroski czas. W czasie, gdy maluchy pochłonie zabawa, dorośli do dyspozycji otrzymają strefę wypoczynkową z leżakami, znajdującymi się tuż obok. Plaża w VIVO! Krosno to doskonały pomysł na przerwanie wakacyjnej nudy, spędzenie czasu całą rodziną, a także okazja do kreatywnej pracy nad niebanalnymi piaskowymi konstrukcjami.

- W ubiegłym roku plaża w VIVO! Krosno cieszyła się ogromną popularnością, stąd w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów postanowiliśmy wrócić do tego przedsięwzięcia. Na miejscu czekać będzie niezbędny ekwipunek każdego plażowicza oraz gwarancja doskonałej zabawy. Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci wraz z rodzicami do przeżycia niezapomnianych wakacyjnych chwil w naszym obiekcie - mówi Izabela Malecha, center manager VIVO! Krosno.

Z plaży będzie można skorzystać od 29 czerwca, w godzinach pracy Centrum Handlowego. Partnerem akcji jest firma RAINBOW.

(ab), (Open Media)

  • autor: (ab), (Open Media)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj