KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Praca w mieście Krosno

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Posiadanie stałej, dobrze płatnej pracy pozwala nam żyć spokojnie i realizować swoje plany i zamierzenia.

REKLAMA


Nic więc dziwnego, że wiele osób, szczególnie tych, które nie mieszkają w głównych, dużych ośrodkach obawiają się, czy uda im się znaleźć takie zatrudnienie. Na szczęście, sytuacja w wielu miastach naszego kraju jest coraz lepsza. Doskonałym przykładem na to może być Krosno, które oferuje swoim mieszkańcom naprawdę sporo. Sprawdźmy więc, jak wygląda rynek pracy w tym mieście.

Miasto z rekordowo niskim bezrobociem
Krosno to malownicza miejscowość w województwie podkarpackim, która może pochwalić się rekordowo niskim bezrobociem. Sytuacja na rynku pracy w tym mieście jest lepsza nie tylko od ogólnej średniej krajowej, ale również od wyników województwa. Wystarczy przypomnieć, że wynosi ono zaledwie 5,9 procenta.

Pracodawcy załamują ręce
Krosno jest miastem, które dynamicznie się rozwija. Wystarczy wspomnieć chociażby o tym, że działa tu aż ponad 5,5 tysiąca podmiotów gospodarczych. Jednocześnie spora część młodych osób wyjeżdża choćby do sąsiedniego Rzeszowa gdzie rozpoczynają studia i znajdują zatrudnienie. Sprawia to, że przedsiębiorcy z Krosna dramatycznie poszukują pracowników.
Problemów ze znalezieniem pracy nie będziemy mieli praktycznie w każdej branży choć największe zapotrzebowanie jest na budowlańców, pracowników produkcji, sprzedawców, usługodawców oraz kierowców. Nieco gorzej ma się sytuacja pracowników biurowych i administracji, jednak również w tych branżach możemy znaleźć zatrudnienie.

Jak wykorzystać dobrą passę?
Jeśli poszukujesz pracy w Krośnie i chcesz szybko trafić na ofertę, która spełni wszystkie twoje oczekiwania koniecznie sprawdzaj ogłoszenia dostępne w internecie. Na stronach takich jak jobsora.pl każdego dnia możesz znaleźć bowiem nowe propozycje i oferty pracy.

Podsumowując, Krosno to miasto, które dynamicznie się rozwija i potrzebuje coraz większej liczby pracowników. Jeśli więc mamy chęci do pracy i chętnie nauczymy się nowych rzeczy - możemy liczyć na zatrudnienie, które spełni wszystkie nasze oczekiwania. Przekonało się o tym już wielu mieszkańców tego miasta.

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?