KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

35 tysięcy podpisów poparcia dla PiS

35 tysięcy podpisów poparcia dla PiS Fot. KrosnoCity.pl

We wtorek, 27 sierpnia przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości złożyli u Komisarza Wyborczego podpisy poparcia pod listą kandydatów w okręgu krośnieńskim.

REKLAMA


Do okręgowego komisarza wyborczego w Krośnie trafiło 35 tys. podpisów osób, które popierają kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Sejmu w okręgu nr 22. Wymagane minimum to 5 tys. podpisów. W przypadku Senatu to 2 tysiące.

- Zebraliśmy pod listą kandydatów 35 tysięcy podpisów. Podpisy są dalej zbierane - poinformował Marek Kuchciński.

Dodał, że to dobra zapowiedź, bo w maju, przed wyborami do Parlamentu Europejskiego w dwa tygodnie zebrano ponad 30 tysięcy podpisów, a obecnie udało się zebrać 35 tysięcy podpisów w tydzień.

- Przed poprzednią kampanią wyborczą zapowiadaliśmy ratowanie przemysłu naftowo-gazowniczego - mówił poseł Piotr Babinetz z Krosna. - Doprowadziliśmy do utworzenia w Jaśle Podkarpackiego Oddziału Polskiej Spółki Gazownictwa, a także "eksterytorialnego" 19 Oddziału Polskiej Spółki Gazownictwa w Krośnie, który zajmuje się budowami i remontami w obszarze naftowo-gazowniczym. W ten sposób ratujemy miejsca pracy dla ludzi, którzy wcześniej tracili pracę w sektorze naftowym. Ponadto udało się doprowadzić do decyzji o budowie instalacji do produkcji bioetanolu w Rafinerii Jedlicze - dodał poseł Babinetz.

PiS liczy na wysoki wynik wyborczy. Podkreślono, że powtórzenie wyniku z wyborów do Parlamentu Europejskiego da Prawu i Sprawiedliwości 9 mandatów w naszym okręgu.

Program wyborczy zostanie ogłoszony na początku września. Już zapowiedziano realizację programu "Perła Podkarpacia" czyli program dla Bieszczadów, w którym zaplanowano inwestycje o łącznej wartości miliarda złotych. Projekty, które mają być realizowane w ramach "programu dla Bieszczadów" zostaną ogłoszone w połowie września.

Inną zapowiedzią jest realizacja drogi z Miejsca Piastowego do Sanoka (zobacz: Dwujezdniowa droga do Sanoka? Rozpoczęto współpracę).

red.

 • autor: red.

12 komentarzy

 • mieszkaniec

  do Antykomunisty - nie zburzą ,bo w Krośnie PIS nie rzadzi!!!!

  Zgłoś nadużycie mieszkaniec środa, 04, wrzesień 2019 11:27 Link do komentarza
 • antykomunista

  zagłosuję na PiS pod warunkiem, że rozwalą i usuną na wieki wieków pomnik zbrodniczej armii czerwonej z Krosna, który jest hańbą naszego miasta i regionu

  Zgłoś nadużycie antykomunista wtorek, 03, wrzesień 2019 13:14 Link do komentarza
 • monia

  Same negatywne komentarze???? to skąd się wzięło 35 tysięcy podpisów???

  Zgłoś nadużycie monia wtorek, 03, wrzesień 2019 07:21 Link do komentarza
 • sceptyk

  Komuniści.
  Zasiłki dla darmozjadów i gnębienie podatkowe dla aktywnych.

  Zgłoś nadużycie sceptyk poniedziałek, 02, wrzesień 2019 08:43 Link do komentarza
 • xcv

  W ostatniej kampanii była mowa o zjeździe z A4 w Pilźnie, o S19 do Barwinka, o rewitalizacji linii kolejowej 108, o łącznicy kolejowe. Brak realizacji tych inwestycji był nazywany w bardzo ostrych słowach przez panów ze zdjęcia. 4 lata temu Poza tym interesująca jest kwestia naszego szpitala który został przyporządkowany do 2 poziomu referencji podczas gdy np. sanocki do 3 poziomu.

  Zgłoś nadużycie xcv niedziela, 01, wrzesień 2019 22:02 Link do komentarza
 • Zofijka

  Ludzie jeśli na nich zagłosujecie to będzie świadczyło o waszej głupocie, że daliście się nabrać na niespełnione obiecanki, popieracie ich kłamstwa, psucie państwa i ogromne nadużycia.

  Zgłoś nadużycie Zofijka sobota, 31, sierpień 2019 15:47 Link do komentarza
 • Margot 123

  Panie Kuchcinski nie ma pan ani honoru ani odrobiny wstydu. Po takiej aferze ma pan czelnosc ubiegac sie o wejscie do parlamentu To samo dotyczy sie p.Piotrowicza. Przykre jest, ze wasza partia rujnuje Polske o podkarpacki suweren wierzac w wasze klamstwa glosuje na was.

  Zgłoś nadużycie Margot 123 sobota, 31, sierpień 2019 15:26 Link do komentarza
 • janek

  Uważajcie buta kroczy przed upadkiem.

  Zgłoś nadużycie janek sobota, 31, sierpień 2019 12:59 Link do komentarza
 • fabian

  Na pewno nie zagłosuję na tą "formację".

  Zgłoś nadużycie fabian sobota, 31, sierpień 2019 11:16 Link do komentarza
 • PLdlaPL

  Jeden komuch z orderami za stan wojenny jako prokurator , a drugi po burdelach się szlajał i odwołali go za loty niby hehe.
  Ludzie pobudka, głosujecie na PiS to OK , ale tym panom podziękujcie to zachowacie twarz na Podkarpaciu !!!

  Zgłoś nadużycie PLdlaPL sobota, 31, sierpień 2019 09:26 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?