Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany" - zagłosuj na projekty z Krosna

Modernizacja kamienicy przy ul. Portiusa 4, czyli powstanie nowej przestrzeni do prowadzenia działalności kulturalnej w Krośnie oraz rozwój transportu niskoemisyjnego na obszarze MOF Krosno znalazły się w gronie 25 finalistów w konkursie "Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany", organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Swój głos na krośnieńskie projekty możecie oddawać do 23 września.

REKLAMA- Miło nam ogłosić, że nasze projekt znalazł się w gronie 25 finalistów w konkursie "Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany", organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Od 3 września każdy może zagłosować na - jego zdaniem -  najciekawszy nominowany projekt. To Wy zdecydujecie, kto zasługuje na miano "Mistrza zmian". Każdy oddany głos jest dla Krosna ważny, bo przybliża miasto do zdobycia tego zaszczytnego tytułu. Będziemy wdzięczni za poświęcenie chwili i oddanie głosu na nasz projekt - mówi Joanna Niepokój z krośnieńskiego urzędu

Oddaj swój głos na:

- Modernizacja kamienicy przy ul. Portiusa 4 - powstanie nowej przestrzeni do prowadzenia działalności kulturalnej w Krośnie - GŁOSUJ NA TEN PROJEKT KLIKAJĄC - TUTAJ.

- Rozwój transportu niskoemisyjnego na obszarze Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Krosno - GŁOSUJ NA TEN PROJEKT KLIKAJĄC - TUTAJ.

Głosować można na stronie www.mistrzowskiezmiany.pl/nominacje/

Chcesz zwiększyć nasze szanse na wygraną? Głosuj codziennie do 23 września do godz. 23:59. Zaproś do głosowania znajomych, udostępniaj informacje o konkursie - zwycięzcą zostanie ten, który uzyska najwięcej głosów internautów!

Zachęcamy do głosowania! Czy wygramy - to zależy od Ciebie!

red.

1 komentarz

  • Alojz24

    Mamy jeszcze jeden projekt realizowany przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Krośnie "ZATRUDNIENIE W ZAZ MOJĄ SZANSĄ" na niego też możemy głosować bo jest na liście nominowanych!

    Zgłoś nadużycie Alojz24 poniedziałek, 09, wrzesień 2019 21:11 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj