KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Policz Świeczki na Torcie" VIVO! Krosno i wygraj nagrody

Ile świeczek znajduje się na urodzinowym torcie VIVO! Krosno? Osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi na to pytanie staną przed szansą wygrania wspaniałych nagród w urodzinowym konkursie VIVO! Do wygrania będą m.in.: skuter, rower, telewizor, elektryczna hulajnoga, dron oraz wiele innych atrakcyjnych nagród o łącznej wartości ponad 25 000 zł. Konkurs rusza 23 września, a jego rozstrzygnięcie nastąpi 29 września przed koncertem gwiazdy - Roksany Węgiel - zwyciężczyni 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

REKLAMA


Już od 23 września klienci VIVO! Krosno będą mogli powalczyć o jedną z ponad 200 nagród w konkursie "Policz Świeczki na Torcie". Łączna pula nagród wynosi ponad 25 000 zł.

Dla osób, które wykażą się spostrzegawczością oraz umiejętnościami matematycznymi przygotowano cenne nagrody, a wśród nich: skuter, rower, 55-calowy telewizor, dron z kamerą 4K (w zestawie z kontrolerem i akumulatorem) czy elektryczną hulajnogę. Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy w dniach 23-29 września zrobić zakupy w VIVO! Krosno na kwotę minimum 100 zł, (można połączyć maksymalnie 2 dowody zakupu) a następnie okazać dowody zakupu na stoisku urodzinowym, które znajdować się będzie w pobliżu salonu Apart.

Na stoisku uczestnicy otrzymają kupon konkursowy, który po wypełnieniu oraz udzieleniu odpowiedzi na pytanie: "Ile świeczek znajduje się na urodzinowym torcie znajdującym się na stoisku promocyjnym?" trafi do specjalnej urny. I gotowe!

- Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 18 rok życia do wzięcia udziału w konkursie "Policz świeczki na torcie". Zasady konkursu są niezwykle proste, a nagrody wartościowe. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 29 września o godz. 16:45 - mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Konkurs "Policz Świeczki na Torcie" potrwa od 23 do 29 września do godz. 12:00. Wygrywają osoby, które wskażą najbliższą rzeczywistej liczbę świeczek znajdujących się na czteropiętrowym torcie. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie dowolną liczbę razy. Szczegółowy regulamin dostępny jest pod następującym adresem: www.vivo-krosno.pl.

(ab), (Open Media)

  • autor: (ab), (Open Media)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?