Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Pan Piotr, mieszkaniec Sieniawy schudł 14,5 kg w 4 miesiące!

Metamorfoza pana Piotra, to kolejny dowód na to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Mężczyzna pod opieką Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Krośnie w ciągu 4 miesięcy schudł, aż 14,5 kg. Piotr nie czuł się źle ważąc 99 kg. Do kuracji przekonały go wyniki badań, które wskazywały na podwyższony cholesterol.

REKLAMA- Po zobaczeniu tych wyników trochę się przestraszyłem, dlatego zamiast zacząć brać tabletki na cholesterol do końca życia postanowiłem zmniejszyć swoją wagę - mówi Piotr. Wiem, że nadwaga i otyłość mają duży wpływ na złe wyniki badań - dodaje.

Jak trafił Pan do naszego centrum? - pyta dietetyk, mgr Ksenia Konieczny

- O Centrum Projekt Zdrowie Krosno dowiedziałem się dzięki żonie, która znalazła ogłoszenie w Internecie.

Czy wie Pan jakie błędy żywieniowe popełniał Pan przed kuracją?

- Na pewno nie było u mnie regularności posiłków, której teraz trzymam się dość ostro . Mój organizm tak się przyzwyczaił, że sam pokazuje mi kiedy powinienem zjeść, daje znaki. Jadłem też mało posiłków i dość dużo rzeczy smażonych i tłustych. Piłem bardzo mało wody, z czego nie zdawałem sobie sprawy. Teraz jestem już przyzwyczajony do picia wody, 2l dziennie to u mnie minimum.

Czy jest coś co Pana zaskoczyło podczas kuracji?

- Zaskoczyłem się pozytywnie ! Dieta zawsze kojarzyła mi się z katowaniem siebie i głodówka. Byłem pewny, że będę musiał jeść rzeczy, których nie lubię. Okazało się, że jest na odwrót. Kiedy Pani Dietetyk przeprowadzała ze mną wywiad wstępny pytała mnie o produkty, których nie chciałbym w diecie, tak samo było przy układaniu cotygodniowych jadłospisów, dlatego wszystkie posiłki, które miałem bardzo mi smakowały. Jadłem też dwa razy więcej niż zwykle, a waga jednak leciała w dół.

Pan Piotr dbał również o aktywność fizyczną, ponieważ mimo że ma dość aktywną pracę, dodatkowo jeździł na rowerze i chodził na basen. Najlepszą motywacją dla pana Piotra były oczywiście efekty, które z tygodnia na tydzień były coraz lepsze. Tak z 99 kg waga spadła do 85 kg.


mgr Ksenia Konieczny - dietetyk Projekt Zdrowie Krosno.

Czy system cotygodniowych wizyt jest dla Pana wsparciem?

- Myślę, że tak bo wiem co mam robić. Jeśli w tygodniu popełnię jakąś gafe nie wiedząc o tym, że jest to niedozwolone to Pani dietetyk wcześniej może zareagować, dzięki czemu waga spada w dół. Dodatkowo z Panią dietetyk można mieć kontakt telefoniczny lub przez stronę na Facebooku, więc jeśli czegoś bym nie wiedział, nie był pewny, zawsze mogę do niej napisać.

Cotygodniowe spotkania bardzo motywowały pana Piotra do trzymania się zaleceń pani Dietetyk, ale wielkim wsparciem w zmienianiu nawyków żywieniowych była żona Pana Piotra, która bardzo mocno wspierała męża w postanowieniach.

Co powiedziałby Pan osobie, która chce schudnąć, ale nie wie od czego zacząć?

- By umówił się na wizytę do gabinetu Projekt Zdrowie Krosno, gdzie przede wszystkim doradzą mu  jakie kroki podjąć by efekt był trwały. Trzeba podjąć decyzję, stosować zalecenia i osiągnąć wymarzony cel. Wiele osób, których spotykam po dłuższej przerwie są zachwyceni moimi wynikami i niedowierzają, co przekonuje mnie jeszcze bardziej, że moja decyzja o podjęciu kuracji była słuszna.

Już dziś odważ się na zmiany! Umów się na spotkanie z dietetykiem pod numerem telefonu. Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie w Krośnie (ul. Niepodległości 15 A) zaprasza do swojego gabinetu po nową sylwetkę oraz lepsze samopoczucie. Już dziś odważ się na zmiany! Umów się na konsultacje z dietetykiem Projekt Zdrowie Krosno 886 619 999 ul. Niepodległości 15 a.

red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj