Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Film o Krośnie nagrodzony na festiwalu filmów turystycznych

Jury 14. FilmAT Festivalu - Międzynarodowego Festiwalu Filmów Turystycznych, Dokumentów i Reportaży Telewizyjnych oraz Filmów Korporacyjnych doceniło film "One day in Krosno" - materiał promocyjny naszego miasta. Został on uznany za najlepszy film promujący miasto.

REKLAMA
Wykonany na zlecenie miasta film, do którego zdjęcia są autorstwa Damiana Krzanowskiego z agencji SpeedArt, w nowoczesny i artystyczny sposób prezentuje koloryt miasta, mieszkańców i ich pasje a także gości odwiedzających Krosno. To właśnie nowoczesna forma i niecodzienny sposób ukazania miasta zyskały uznanie międzynarodowego Jury Festiwalu, które obradowało w Warszawie w połowie października.

Festiwal FilmAT jest polskim członkiem Międzynarodowej Organizacji Festiwali Filmów Turystycznych - CIFFT (Comité International des Festivals du Film Touristique) z siedzibą w Wiedniu.
Celem festiwalu jest prezentacja najnowszych trendów w dziedzinie filmów dokumentalnych, reportaży telewizyjnych, komunikacji turystycznej, filmów korporacyjnych i  instytucjonalnych oraz ocena produkcji audiowizualnych w zależności od ich poziomu artystycznego i możliwości wpływania na grupę docelową. Festiwal wspiera rozwój krajowych i zagranicznych produkcji i organizuje odrębny konkurs filmowy dla filmów polskich oraz filmów z całego świata.

red., /umk/

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj