Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Kolejne spotkanie dotyczące planu miejscowego "Turaszówka VIII" - warsztat z modelem 3D

We wtorek, 19 listopada o godzinie 17.00 w Sali Marmurowej przy Krytej Pływalni w Turaszówce (ul. Sportowa 8) odbędzie się kolejne spotkanie otwarte w ramach pogłębionych konsultacji społecznych. Prezydent Krosna zaprasza mieszkańców i wszystkich zainteresowanych do dalszego aktywnego udziału we wspólnym opracowywaniu planu miejscowego "Turaszówka VIII".

REKLAMA
Najbliższe spotkanie zostanie w całości poświęcone tematyce zagospodarowania obszaru oznaczonego na mapie (mapa na plakacie) symbolem 7.M2.

W trakcie spotkania zostaną przedstawione i omówione warianty zagospodarowania terenu 7.M2 w formie interaktywnych modeli 3d. Dzięki wykorzystaniu oprogramowania komputerowego projektowane zagospodarowanie zostanie przedstawione w nawiązaniu do istniejącej zabudowy.

Celem spotkania, poza przedstawieniem przygotowanych koncepcji zagospodarowania dla terenu (7.M2), będzie wypracowanie w toku dyskusji publicznej szczegółowych wniosków dla obszaru objętego modelowaniem 3D do uwzględnienia w miejscowym planie.

(umk)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj