Logo
Wydrukuj tę stronę

Aukcja na rzecz krośnieńskiego Hospicjum na antenie Radia Rzeszów

Aukcja na rzecz krośnieńskiego Hospicjum na antenie Radia Rzeszów Fot. FB Centrum Medyczno-Charytatywne Caritas - Hospicjum Caritas

15 listopada 2019 r. na antenie Radia Rzeszów w trakcie audycji Tu i Teraz w godz. od 10.00 do 11.00 zostanie przeprowadzona licytacja cennych przedmiotów pozyskanych przez wolontariuszy Hospicjum od darczyńców.

REKLAMA


- Zapraszamy wszystkich słuchaczy do udziału w licytacji. Można proponować konkretne kwoty pieniężne oferowane za poszczególne przedmioty, drogą telefoniczną, dzwoniąc pod nr telefonu: 17 222 22 22 oraz 17 86 200 00. Wśród licytowanych przedmiotów znajdują się m.in. koszulka Michała Kubiaka reprezentanta Polski w siatkówce, ikona Chrystus Pantokrator - dar Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego, voucher na wycieczkę jednodniową do Lwowa dla 2 osób, czy dwa bilety na mecz międzynarodowy reprezentacji Polski w piłce nożnej Polska - Słowenia - czytamy na stronie Radia Rzeszów.

Środki pozyskane z licytacji zostaną przekazane na rzecz krośnieńskiego Hospicjum działającego przy ul. Grodzkiej.

Rzeczy przeznaczone na licytacje można sprawdzić - tutaj.

W trakcie audycji będą przekazywane istotne informacje dotyczące działalności Centrum Medyczno-Charytatywnego w Krośnie, w którego strukturach działa m.in. Hospicjum.

red.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020