Logo
Wydrukuj tę stronę

Prezydent wręczy statuetki "Zasłużony dla wolontariatu 2019"

Prezydent wręczy statuetki "Zasłużony dla wolontariatu 2019" Fot. archiwum UMK

Po raz dziewiąty zostaną wręczone statuetki "Zasłużony dla wolontariatu 2019". W czwartek, 5 grudnia o godz. 11.00 w sali Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza przy ul. Kolejowej 1, odbędzie się uroczystość Krośnieńskiego Dnia Wolontariatu.

REKLAMA


Krośnieński magistrat zaprasza wolontariuszy, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz wszystkich mieszkańców Krosna, którzy chcieliby wraz z laureatami włączyć się w obchody tego wyjątkowego dnia.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną ciekawe sylwetki wolontariuszy, którzy na co dzień bezinteresownie poświęcają swój czas na rzecz drugiego człowieka oraz społeczeństwa obywatelskiego naszego miasta.

Z tej okazji Prezydent Miasta Krosna Piotr Przytocki wręczy okolicznościowe statuetki "Zasłużony dla wolontariatu 2019" przyznane w tegorocznej edycji konkursu.

Część artystyczną zaprezentuje 4. Drużyna Harcerska "Z nienacka"  im. Szarych Szeregów Komendy Hufca Krosno.

Po uroczystości, w holu RCKP, będzie okazja obejrzeć prace nagrodzone w konkursie plastycznym Prezydenta Miasta Krosna pn. "Pomaganie jest fajne", wykonane przez uczniów krośnieńskich szkół.

red., /umk/

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020