Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

"Słoneczna Guzikówka" - nowoczesne i komfortowe domy szeregowe

Wizualizacja "Słoneczna Guzikówka". Wizualizacja "Słoneczna Guzikówka".

W pobliżu jednego z większych osiedli mieszkaniowych w Krośnie - os. Traugutta - powstaje kompleks domów w zabudowie szeregowej. Każdy z trzech segmentów składa się z siedmiu przestronnych budynków o powierzchni od 131 m kw. do 139 m kw. Na dzień dzisiejszy wolnych zostało jeszcze 10 z 21 domów. Każdy kto zdecyduje się na zakup domu do końca bieżącego roku otrzyma w prezencie sprzęt AGD o wartości do 8 000 zł.

REKLAMA


Inwestycja pn. "Słoneczna Guzikówka" to nowoczesne, przestronne i komfortowe domy w zabudowie szeregowej, na działkach o powierzchni od około 3 do 7 arów. Mimo że jest to zabudowa szeregowa, każdy budynek jest budowany odrębnie, ma osobny fundament i ściany. W zależności od położenia w segmencie powierzchnia domów waha się od 131 m kw. do 139 m kw. Są to domy z użytkowym poddaszem, składające się z salonu z aneksem kuchennym, 4 sypialni i 2 łazienek, z osobnym garażem i podjazdem, na którym można parkować drugi samochód. Do każdego domu przynależy osobny ogródek, idealny do relaksu i odpoczynku po pracy.

Kompleks "Słoneczna Guzikówka" położony jest na uboczu os. Traugutta, w spokojnej, cichej i zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a przy tym z dobrym połączeniem z centrum miasta. W niedalekim sąsiedztwie są sklepy, szkoły, przedszkole, oddział żłobkowy, ośrodek zdrowia, poczta i przystanki autobusowe obsługiwane przez komunikację miejską.


Rozmieszczenie pomieszczeń na przykładzie domu A7.

Budynki będą oddawane w stanie deweloperskim - zamkniętym, tzn. wykończone z zewnątrz, natomiast wewnątrz: tynki na ścianach i wylewki na podłogach, ogrzewanie podłogowe z piecem w cenie domu oraz wykonane wszystkie instalacje wewnętrzne i podłączone media: prąd, gaz, woda, kanalizacja oraz światłowód.

Dojazd do kompleksu od ul. Traugutta będzie w całości utwardzony. Wygoda i komfort w tym zakresie są zapewnione przez inwestora. Atutem "Słonecznej Guzikówki" jest nowoczesna i ciekawa architektura, zgodna z najnowszymi trendami w budownictwie. Domy będą nie tylko ładne, ale też solidne, ponieważ do ich budowy wykorzystywane są materiały wysokiej jakości. Ceny domów również są atrakcyjne!

Termin zakończenia budowy zaplanowany jest na koniec kwietnia 2020 r. Sprzedaż domów już trwa i cieszy się sporym zainteresowaniem. Wybór jest coraz mniejszy, jednak ciekawe ułożenie segmentów sprawia, że każdy z zainteresowanych Klientów znajdzie lokalizację odpowiednią do swoich potrzeb i oczekiwań rodziny.

 

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj