Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Zakupy ze stylistką w VIVO! Krosno

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Już 14 grudnia klienci VIVO! Krosno po raz kolejny będą mogli skorzystać z zakupów w towarzystwie stylistki modowej - Karoliny Szczepanik. Osobisty ekspert będzie doradzał klientom w doborze odpowiednich stylizacji i rozwiązań modowych. Usługa jest całkowicie bezpłatna, jednak w związku z dużym zainteresowaniem i ograniczoną ilością miejsc wymagana jest wcześniejsza rezerwacja online.

REKLAMA
Mając na uwadze, że poprzednia edycja "Zakupów ze Stylistą", która odbyła się 9 listopada br. cieszyła się dużym zainteresowaniem klientów, VIVO! Krosno postanowiło ponownie dać szansę tym, którzy pod czujnym okiem eksperta modowego – Karoliny Szczepanik, chcieliby zmienić swoją garderobę i odświeżyć wizerunek.

Centrum Handlowe zaprasza więc na kolejną edycję akcji "Zrób zakupy ze Stylistą". W dniu 14 grudnia Karolina Szczepanik – doradca wizerunkowy, stylistka, która od wielu lat inspiruje miłośników mody w doborze trafnych stylizacji, podczas 1,5 godzinnego spotkania będzie odwiedzać z klientami sklepy modowe oraz pomagać w doborze odpowiedniego outfitu.

Pomoc stylistki jest całkowicie bezpłatna, uczestnicy wydarzenia ponoszą jedynie koszt zakupionych ubrań (o ile zdecydują się na ich zakup). Z usług eksperta modowego będzie mogła skorzystać ograniczona liczba osób. Dlatego, aby mieć szansę na udział w akcji, należy do 10 grudnia br. do godz. 23.59 wysłać swoje zgłoszenie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

- Wychodząc naprzeciw naszym klientom zdecydowaliśmy się na kontynuowanie akcji "Zrób zakupy ze stylistą". Pierwsza edycja, która miała miejsce podczas listopadowego Festiwalu Mody i Urody, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem lokalnej społeczności. Odpowiadając na jej potrzeby zdecydowaliśmy, że akcja będzie cykliczna, a na kolejną odsłonę zapraszamy już 14 grudnia. Będzie to idealny moment, żeby jeszcze przed Nowym Rokiem odświeżyć swój wizerunek i z pomocą naszej nieocenionej stylistki dobrać odpowiednią garderobę, która podkreśli nasze walory - mówi Izabela Malecha, dyrektor VIVO! Krosno.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj