Logo
Wydrukuj tę stronę

Bezpłatne warsztaty z rozwoju kreatywności dla młodzieży

Kreatywność jest współcześnie jedną z najbardziej pożądanych cech - twórcze myślenie procentuje w szkole i na studiach, pracodawcy szukają osób kreatywnych. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko już teraz rozwinęło umiejętność twórczego myślenia - skorzystaj z pilotażowego programu edukacyjnego - "Kreatywność? To się ćwiczy!" organizowanego przez Krośnieńską Biblioteką Publiczną w Krośnie.

REKLAMA
Do udziału w treningu kreatywności organizatorzy zapraszają młodzież w wieku 13-16 lat. Trening to 4 spotkania, podczas których uczestnicy poznają m.in. zasady twórczego myślenia, sprawdzone ćwiczenia na rozwijanie kreatywności, zasady prowadzenia burzy mózgów, metody twórczego rozwiązywania problemów.

Spotkania odbędą się w następujących terminach:

Czy ja jestem kreatywny? Wprowadzenie do kreatywności i podstawowe zasady twórczego myślenia
- 13 styczeń (poniedziałek), godz. 14.00 - 16.00

Łącz, pytaj, łam zasady! Sprawdzone sposoby na rozwijanie kreatywności
- 15 styczeń (środa), godz. 14.00 - 16.00

Burza mózgów na opak – twórcze rozwiązywanie problemów
- 20 styczeń (poniedziałek)

S.C.A.M.P.E.R – twórcze rozwiązywanie problemów
- 22 styczeń (środa), godz. 14.00 - 16.00

Ograniczona liczba miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane są pod nr. (13) 43 250 15 lub w siedzibie placówki (ul. Ordynacka 8).

Spotkania poprowadzi Agata Warywoda - specjalistka ds. działań edukacyjnych w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej, trenerka, absolwentka Akademii Trenerów w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach oraz Studium Pracy z Grupą i Zespołem w Krakowie.

red.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2018