Logo
Wydrukuj tę stronę

Szkoła programowania dla dzieci w Krośnie

YoungCoders.io to szkoła programowania w Krośnie. Umiejętności programowania to umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów - nie tylko tych technicznych. Ucząc się programowania, dzieci poznają cyfrową rzeczywistość, która nas otacza, dzięki czemu bardziej świadomie posługują się nowymi technologiami, a przede wszystkim - bezpieczniej korzystają z coraz bardziej powszechnych elektronicznych urządzeń i internetu.

REKLAMAPomysł na weekendowe kursy programowania dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat narodził się w Warszawie, gdzie pięciu pasjonatów programowania realizowało wspólnie projekt systemu sprzedażowego dla jednej z wiodących firm ubezpieczeniowych. YoungCoders.io od lutego uruchomi kurs letni w 4 miastach na Podkarpaciu: Sanok, Krosno, Jarosław i Tarnobrzeg.

Połączenie zabawy i nauki jest idealnym przepisem na sukces, dzięki czemu już od najmłodszych lat dzieci wykorzystują naturalny potencjał i ciekawość świata do nauki programowania i doskonalenia umiejętności cyfrowych. Dzięki temu w przyszłości z łatwością odnajdą się na rynku pracy.

Nauka programowania to nie tylko dodatkowa umiejętność, którą można rozwijać tak samo, jak inne zainteresowania takie jak sport czy sztuka. Jak potwierdzają założyciele YoungCoders.io to przede wszystkim nauka myślenia logicznego oraz algorytmicznego, przydatna nie tylko w karierze zawodowej ale w codziennym życiu.

Uczestnicy naszych kursów mogą spróbować swoich sił poznając:
- Scratch,
- Mikrobit,
- Minecraft,
- AppInventor.

Kurs składa się z 15 spotkań, które odbywają się raz w tygodniu. Zajęcia to 2 bloki 45 minutowe w grupach do 10 osób. Informacje o kursach https://youngcoders.io/kursy/

Szkoła zaprasza na darmowe lekcje pokazowe https://youngcoders.io/lekcje-pokazowe/

 

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020