Logo
Wydrukuj tę stronę

Bezpłatne warsztaty "Koduj z Gigantami" już niedługo w Krośnie. Trwają zapisy! Liczba miejsc ograniczona

Bezpłatne warsztaty "Koduj z Gigantami" to wydarzenie promujące ideę nauki programowania wśród dzieci i młodzieży. Celem akcji "Koduj z Gigantami" jest zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży szkolnej o programowaniu, zapoznanie z programowaniem i narzędziami programistycznymi oraz nowymi technologiami, a dla starszych uczniów również zwiększenie świadomości o dalszej ścieżce edukacji i pracy w IT.

REKLAMA


- Wychodzimy naprzeciw młodym ludziom, którzy chcą stawiać pierwsze kroki w świecie programowania. Pomagamy im zrozumieć jak działają komputery i pokazujemy, jak wykorzystać nowe technologie w twórczy sposób, rozwijając przy tym ich kreatywność. Serdecznie zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji Koduj z Gigantami, pod patronatem m.in Ministerstwa Edukacji i Ministerstwa Cyfryzacji - mówią organizatorzy.

Warsztaty skierowane są dla dzieci i młodzieży klas od I do VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych.

- klasy I - III: Scratch, Kodu,
- klasy IV - VI : Scratch, App Inventor,
- klasy VII - VIII: C#, Visual Studio (również dla szkół ponadpodstawowych).

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania. Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści.

Warsztaty będą odbywać się 1 lutego 2020 w Krośnie przy ulicy Grodzkiej 12. Zapisy na "Koduj z Gigantami" rozpoczęły się 2 stycznia 2020.

Zapisów dokonujemy poprzez formularz dostępny na stronie internetowej https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl/app/KzgKrosno
Zapisy indywidualne, brak możliwości zapisania całej klasy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Organizatorzy zapraszają również do obejrzenia filmu z podsumowania edycji jesień 2019...




Aby nie przegapić żadnych informacji obserwujcie facebook.com/giganciprogramowaniakrosno

 

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020