KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Chcesz Pracować w Projekcie Europejskim?

altPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie poszukuje do pracy ambitnych, młodych ludzi, przy realizowanym Projekcie Rozwojowym współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego. Wybrane osoby w ramach umowy zlecenia będą w miarę potrzeby wynikającej z harmonogramu projektu w okresie od stycznia do grudnia 2010 r. odpowiedzialne za dystrybucję plakatów, ulotek i innych materiałów informacyjnych związanych z projektem „Kurs na gospodarkę! - Program rozwoju Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie”

REKLAMA


WYMAGANIA:

  • Miła aparycja i sposób bycia budzący zaufanie
  • Duża motywacja, dyscyplina pracy, nastawienie na efektywność
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
  • Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy (przeprowadzanie badań ankietowych, doświadczenie hostessy, dystrybucja ulotek, itp.)
  • Preferowani studenci PWSZ w Krośnie

Przewidywana wartość umowy – 1000 złotych brutto/osobę
 
Osoba upoważniona do przyjmowania dokumentacji aplikacyjnej (CV, list motywacyjny – obowiązkowo dane kontaktowe), a także do udzielania dodatkowych wyjaśnień: Marek Krzywonos – specjalista ds. promocji, rekrutacji i sprawozdawczości – email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Termin składania dokumentacji aplikacyjnej upływa dnia 22 grudnia 2009 r.
 
Osoby zakwalifikowane do interwiew zostaną powiadomione o miejscu i terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie/e-mailem. Realizator projektu zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Koordynator projektu
Piotr Lenik, PWSZ
Foto: Mateusz Głód

  • autor: Piotr Lenik, PWSZ

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?