Logo
Wydrukuj tę stronę

Pilot z Krosna w finale Międzynarodowego Plebiscytu Lotniczego Cumulusy 2019

Pilot z Krosna w finale Międzynarodowego Plebiscytu Lotniczego Cumulusy 2019 Fot. archiwum prywatne Wojciecha Gałuszki / Facebook.com

Wojciech Gałuszka - mieszkaniec Krosna, związany z krośnieńskim lotniskiem i Aeroklubem Podkarpackim został nominowany w Międzynarodowym Plebiscycie Lotniczym Cumulusy 2019.

REKLAMA


Nominowany, to wychowanek Aeroklubu Podkarpackiego, wieloletni instruktor szybowcowy szkolący Krośnian oraz ludzi z całej Polski. Mistrza Polski w akrobacji szybowcowej w klasie advanced, którego tytuł zdobył podczas Mistrzostw Polski na lotnisku Aeroklubu Gdańskiego w Pruszczu Gdańskim. Obecnie jest pierwszym oficerem w Polskich Liniach Lotniczych LOT.

Wojtek znalazł się pośród 15 finalistów w kategorii Cumulus Sportowy. Głosowanie trwa do 31 stycznia.

Aby zagłosować na Krośnianina wyślij SMS o treści cumulusy.43 pod numer 7268. Koszt wysłania SMS wynosi 2.46 PLN brutto. Głosować można również poprzez stronę www.cumulusy.pl/plebiscyt

Z jednego numeru telefonu, czy urządzenia można zagłosować jednokrotnie w ciągu 24 godzin.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się 1 lutego 2020 roku w hotelu Courtyard Marriott w Gdyni. Organizatorami Plebiscytu jest Aeropact Spółka z o.o. oraz Air Sports Promotion Ltd.

red.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020