Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

KrosnoSfera w czasie zarazy

KrosnoSfera w czasie zarazy Fot. KrosnoCity.pl

Pandemia choroby COVID-19 wywołanej przez koronawirusa SARS-CoV-2 wpływa na wszystkie dziedziny życia. Na obecnym etapie konieczne jest spowolnienie rozwoju choroby i ograniczenie liczby osób zakażonych. Z tego powodu niezbędne jest ograniczenie kontaktu z innymi osobami, zachowywanie bezpiecznych odstępów, unikanie dużych skupisk ludzi.

REKLAMAŻycie kulturalne i społeczne zamiera, oby tymczasowo. Nie odbywają się imprezy masowe i spektakle, zamknięto kina, puby i restauracje. Nie odbywają się wernisaże wystaw, ani spotkania z ludźmi pełnymi pasji. Także wiele firm ogranicza, lub wręcz zamyka działalność.

To trudny czas dla KrosnoSfery, która jest dwutygodnikiem społeczno-kulturalnym. Zapowiedzi i relacje z wydarzeń społecznych i kulturalnych stanowiły zawsze znaczną część treści gazety.

Płatne zapowiedzi spektakli i materiały promocyjne firm stanowią główne źródło finansowania gazety, którą dostarczamy Wam za darmo.

Obecnie, w związku z odwołaniem lub przesunięciem wszelkich imprez masowych oraz ograniczeniem działalności firm, także KrosnoSfera znajduje się w trudnej sytuacji.

Zamknięte są szkoły, biblioteki, urzędy, uczelnia, instytucje kultury, czyli miejsca, w których mogliście znaleźć KrosnoSferę. Z tych powodów rozważamy tymczasowe ograniczenie lub zawieszenie działalności, np. przez ograniczenie objętości, nakładu lub liczby wydań.

Obecne wydanie jest dostępne praktycznie tylko w sklepach spożywczych i niektórych aptekach, jednak odkładamy część nakładu, żeby w przyszłości dostarczyć gazetę do instytucji kultury, by każdy zainteresowany mógł ją sobie odebrać. Tymczasem zapraszamy na naszą stronę internetową (www.krosnosfera.pl) i do śledzenia naszego profilu na facebook.com/KrosnoSfera.

Mamy nadzieję, że sytuacja ulegnie poprawie i nie będzie to konieczne.

W innym wypadku utrzymanie KrosnoSfery w dotychczas znanej Wam formie będzie możliwe tylko dzięki Waszym darowiznom. Liczymy na Wasze wsparcie, jeżeli nasze działania na rzecz kultury, społeczeństwa obywatelskiego, ochrony środowiska, a także działania „strażnicze”, stanowią dla Was istotną wartość.

PODOBA CI SIĘ TO, CO ROBIMY?
WESPRZYJ KrosnoSferę!
Fundacja Pasjonauci: Santander Bank Polska
05 1090 2590 0000 0001 3762 3216
KRS: 0000751438

4 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj