Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

#zostańwdomu i trenuj online z XTREME FITNESS GYM KROSNO

XTREME FITNESS GYM KROSNO zaprasza mieszkańców Krosna i okolic w ramach akcji #zostańwdomu na bezpłatne, profesjonalne 30 minutowe treningi na żywo. Zajęcia online prowadzone są bezpłatnie, zgodnie z tygodniowym harmonogramem.

REKLAMAKażdy Klubowicz otrzyma bezpłatny dostęp do wyjątkowej platformy treningowe XtremeGO zawierającej różnorodne wideo w postaci zajęć fitness, treningów indywidualnych, funkcjonalnych, obwodowych oraz porad z zakresu odżywiania, prowadzonych i udzielanych przez ekspertów, z trenerami, ambasadorami i gwiazdami sportu! Zarejestruj się na www.xtremego.pl

- Klubowiczu! Całkowicie bezpłatnie otrzymujesz dostęp do nowej platformy XtremeGO ze stale powiększającą się bazą, już teraz liczącą aż kilkadziesiąt treningów wideo - to właśnie z myślą o Tobie, nasz klub fitness staje się całkowicie online - informuje XTREME FITNESS.

- Do treningów nie potrzeba żadnych akcesoriów, bo taki był zamysł, aby zrobić kompletny - ogólnorozwojowy trening dla każdego - nawet bez akcesoriów i na małej powierzchni. Do ćwiczeń chcemy zaangażować całą społeczność Krosna i nie tylko Krosna... Czy to nie jest wartościowa akcja na ten trudny czas, kiedy oferta rekreacyjna jest ograniczona do zera? - mówi Beata Srebro z Xtreme Fitness Gyms.

NA FB: Xtreme Fitness Krosno Podkarpacka znajdziecie aktualny harmonogram zajęć. Zajęcia prowadzone są o godzinie 7:00, 10:00, 18:00 i 19:00.

Dodaj sobie energii, pomóż w lepszej koncentracji i samopoczuciu.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj