Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Masz sprawę z zakresu architektury i budownictwa? Załatw ją online

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Przypominamy, że w krośnieńskim urzędzie bezpośrednia obsługa "stron" jest ograniczona. Jeżeli macie do załatwienia sprawę dotyczącą np. budowy domu, uzyskania pozwolenia, czy zmiany sposobu użytkowania obiektu budowlanego, krośnieński magistrat zachęca do składania wszelkich podań drogą elektroniczną.

REKLAMASprawy dotyczące:
- wydania pozwolenia na budowę / rozbiórkę,
- zmiany pozwolenia na budowę,
- przeniesienia pozwolenia na budowę,
- zgłoszenia budowy lub innych robót budowlanych,
- zgłoszenia rozbiórki,
- zgłoszenia z projektem budowlanym,
- zmiany sposobu użytkowania obiektu budowlanego, bez robót wymagających pozwolenia na budowę lub zgłoszenia,

wyślij za pomocą poczty elektronicznej wraz z załącznikami w formie skanów, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Tak złożone podania będą podlegały wezwaniu do uzupełnienia braków formalnych na podstawie art. 64 § 2 k.p.a. w terminie 14 dni po zakończeniu stanu epidemii. W tym czasie organ powinien dokonać analizy złożonej elektronicznie dokumentacji, tak by móc załatwić sprawę możliwie szybko po dostarczeniu wymaganych oryginałów. Krośnieński magistrat zachęca do wnoszenia wszelkich podań, które nie wymagają załączania dokumentów w "szczególnej formie", przez ePUAP.

Wszelkie podania i wnioski składane bezpośrednio w krośnieńskim urzędzie lub przesyłane drogą pocztową podlegają dwudniowej kwarantannie, zanim trafią do właściwej komórki organizacyjnej Urzędu.
 
W celu uzyskania informacji dotyczących prowadzonych spraw z ww. zakresu można kontaktować się z pracownikami Wydziału Planowania Przestrzennego i Budownictwa drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , telefoniczną: 13 47 43 204, - 216, - 217 lub listowną na adres: Urząd Miasta Krosna ul. Lwowska 28A, 38-400 Krosno.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj