Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

PSZOK wznawia przyjmowanie odpadów zielonych

PSZOK wznawia przyjmowanie odpadów zielonych Fot. KrosnoCity.pl

Od poniedziałku (27.04) znów można dostarczać odpady do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ulicy Białobrzeskiej 108 w Krośnie.

REKLAMAMPGK wznawia częściowo przyjęcie odpadów. Do PSZOK mieszkańcy mogą dostarczyć popiół oraz odpady zielone, takie jak trawa, liście, czy gałęzie. Odpady przyjmowane będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00 do 19.00 oraz w soboty w godzinach od 8.00 do 14.30.

Jak przypomina zarząd MPGK - Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego, mieszkańcy, którzy chcą skorzystać z bezpłatnej możliwości oddania popiołu oraz odpadów zielonych, muszą posiadać przy sobie kody kreskowe naklejane na worki do segregacji odpadów komunalnych. Za pomocą tych kodów będzie prowadzona identyfikacja mieszkańców.

Mając na uwadze bezpieczeństwo pracowników PSZOK oraz mieszkańców, spółka MPGK apeluje o zachowanie ostrożności i przestrzeganie obowiązujących w całym kraju restrykcji - obowiązkowe zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie między innymi dwóch metrów odległości.

(rdn)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj