Logo
Wydrukuj tę stronę

#odkryjKrosno, czyli atrakcje i promocje z paragonem krośnieńskich lokali gastronomicznych

Masz paragon z jednego z krośnieńskich lokali - pizzerii, restauracji czy kawiarni? Skorzystaj ze specjalnych promocji i #OdkryjKrosno! Już w najbliższy weekend rusza akcja, w ramach której, w każdy czerwcowy weekend, za okazaniem paragonu z jednej z krośnieńskich restauracji czy kawiarni, możesz skorzystać ze specjalnie przygotowanych atrakcji i obniżek.

REKLAMA


Oferta skierowana jest do mieszkańców miasta i wszystkich, którzy zdecydują się odwiedzić Krosno w czerwcowe weekendy. Oprócz zniżek, krośnieńskie muzea, ale także Centrum Dziedzictwa Szkła, PTTK, Ośrodek Sportu czy Etnocentrum przygotowały specjalne, dostępne tylko teraz atrakcje - warsztaty, wycieczki czy spacery po niecodziennych szlakach Beskidu Niskiego, Pogórza i samego Krosna. Wszystko to dostępne za okazaniem paragonu z jednej z krośnieńskich pizzerii, restauracji, kawiarni czy innego lokalu gastronomicznego.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że mieszkańcy miasta "zasiedzieli się w domach". #OdkryjKrosno ma za zadanie, zaprosić do spaceru po mieście, poznania Krosna od niecodziennej, nieodkrytej i nieznanej strony.

W programie czerwcowej edycji #odkryjKrosno znalazło się dużo ciekawych, niecodziennych atrakcji. Warsztaty kulinarne "Dzikie Jedzenie", podczas których poznacie tajniki potraw powstałych na bazie ziół i miodu, a także... naturalnych afrodyzjaków; BWA oferuje, m. in. "Krosno w hurcie i detalu" a Centrum Dziedzictwa Szkła - tradycyjnie już - zaprasza do odkrycia magii tworzenia szkła. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sportu i pieszej turystyki: siłownia, korty tenisowe dostępne ze zniżką oraz wędrówki po beskidzkich szlakach to propozycje krośnieńskiego MOSiR-u i PTTK.


Zobacz program - tutaj.

Odkrywanie Krosna jest propozycją nie tylko dla mieszkańców - choć jak zapewniają organizatorzy nawet oni odkryją miasto z nieco innej strony. Miasto zapewnia również noclegi w atrakcyjnych cenach dla tych, którzy zechcą skorzystać ze wszystkich atrakcji przygotowanych na dany weekend. Pokoje gościnne MOSiR i Camper Park zostały tak przygotowane, aby spełniać wymogi sanitarne obowiązujące w czasie pandemii i można z nich bezpiecznie korzystać.

Do czerwcowej akcji przygotowują się również krośnieńscy restauratorzy i "gastronomicy". To właśnie za okazaniem paragonu z ich lokali, będzie można skorzystać ze specjalnych atrakcji i promocji. Przyznają, że #odkryjKrosno to ciekawa akcja, która nie tylko jest propozycją dla mieszkańców i turystów ale wspiera również lokale gastronomiczne, które bardzo odczuły kilkumiesięczny zastój spowodowany pandemią.

Oferta ważna jest w dniach 5-7 czerwca, 12-14 czerwca, 19-21 czerwca, 26-28 czerwca 2020 za okazaniem paragonu na kwotę min. 10 zł, wydanego w czerwcu 2020 r przez krośnieńskie lokale gastronomiczne. Regulamin kampanii promocyjnej #OdkryjKrosno dostępny jest - tutaj.

(umk), red.

  • autor: (umk), red.
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021