Logo
Wydrukuj tę stronę

Policjanci z Krosna w charytatywnym biegu na Górę Cergową

Na zdjęciu aspirant sztabowy Paweł Buczyński oraz starszy sierżant Piotr Bobola. Na zdjęciu aspirant sztabowy Paweł Buczyński oraz starszy sierżant Piotr Bobola. Fot. archiwum prywatne st. sierż. P.Bobola

Policjanci z Krosna wzięli udział w charytatywnym biegu na Górę Cergową. Zebrane podczas akcji pieniądze zostaną przeznaczone na zakup respiratora dla jasielskiego szpitala.

REKLAMA


We wtorek, 9 czerwca aspirant sztabowy Paweł Buczyński oraz starszy sierżant Piotr Bobola wzięli w wydarzeniu, którego inicjatorem jest utytułowana biegaczka Izabela Zatorska-Pleskacz.

Poświęcając swój wolny czas oraz walcząc z kapryśną aurą mundurowi pobiegli w 38. etapie charytatywnego wybiegu na Górę Cergową.

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych, atmosfera była niepowtarzalna. Ważny był cel i idea, która przyświecała temu przedsięwzięciu. Zebrane podczas biegu pieniądze zostaną przeznaczone na zakup respiratora dla szpitala w Jaśle.

- Raz jeszcze serdecznie dziękuję za zaproszenie do tego niesamowitego biegu. Dla mnie i dla Pawła to była ogromna przyjemność móc wziąć udział w tej imprezie. Wszystkim którzy już biegli gratuluję, a za wszystkich którzy pobiegną trzymam mocno kciuki. Każdego kto czyta ten post proszę o wpłatę choćby symbolicznej złotówki na szczytny cel jakim jest zakup respiratora - wypowiadał się Piotr Bobola.

Pieniądze można wpłacać bezpośrednio na konto fundacji.
Tytuł wpłaty: "Cergowa"
Fundacja Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel- Ostrowskiej
38- 400 Krosno, ul. Staszica 6
nr konta: 58 105014581000002284420169

Poza policjantami, w akcję włączyli się zarówno miłośnicy amatorskiego biegania jak i utytułowani zawodnicy.

(kmp), (red.)
Fot. archiwum prywatne st. sierż. P.Bobola

  • autor: (kmp), (red.)
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021