Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Nowoczesna hala do wynajęcia w Krośnie

Ponad cztery tysiące metrów kwadratowych będzie dostępnych do wynajęcia w projektowanej hali produkcyjno - magazynowej. Obiekt powstanie w Strefie Inwestycyjnej "Krosno - Lotnisko", przy ulicy Prezydenta R. Kaczorowskiego, a inwestorem jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

REKLAMAAtrakcyjna lokalizacja, nowoczesna infrastruktura, a także szansa na uzyskanie zwolnienia z podatku dochodowego to główne atuty oferty.

- Hala produkcyjno-magazynowa będzie miała powierzchnię 3509 m2, z możliwością rozbudowy. Część socjalno - biurowa to ponad 600 m2 - informuje Krzysztof Ślęzak, wicedyrektor ARP S.A. Oddział w Mielcu. - Podział na moduły umożliwi udostępnienie powierzchni kilku firmom w formie najmu lub leasingu finansowego. Zainteresowanych przedsiębiorców zapraszamy do kontaktu - dodaje Ślęzak.

Najemcy mogą uzyskać zwolnienie z podatku dochodowego z tytułu nowej inwestycji, po spełnieniu kryteriów określonych przepisami prawa. Kliknij po szczegóły (prezentacja do pobrania).

Hala zostanie wybudowana na działce o powierzchni ok. 3 ha, którą Agencja zakupiła w ubiegłym roku od miasta.

- To bardzo ważna inwestycja. Tworzy nową, atrakcyjną ofertę dla firm, które na pewnym etapie rozwoju poszukują powierzchni do wynajęcia - zauważa prezydent Krosna Piotr Przytocki. - Liczymy, że halę wypełnią rozwijające się przedsiębiorstwa stosujące innowacyjne technologie i tworzące wysokiej jakości miejsca pracy - dodaje prezydent.

Firmy zainteresowane najmem mogą kontaktować się z koordynatorem zespołu pod numerem telefonu 17 788 72 36 wew. 131 lub 500 116 024 oraz mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(umk)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj