Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Secret Soap - sklep, który znajdziesz po zapachu

Wszystko pachnie tak intensywnie, zmysłowo i naturalnie. Wszystko pachnie tak intensywnie, zmysłowo i naturalnie.

Ludzie przechodzący ulicą Blich lub zwiedzający Centrum Dziedzictwa Szkła pytają: "Co tak pachnie?" Odpowiedzi nie muszą długo szukać. Wiedzeni za nos, trafiają do nowo otwartej kosmetycznej manufaktury i sklepu, które są królestwem zapachów, zamkniętych w fantastycznych, naturalnych kosmetykach i kulach kąpielowych. Poznajcie nowe miejsce na mapie Krosna, gdzie rozgościły się marki Secret Soap i CoolCoola.

REKLAMACo tak pachnie?
Wchodząc do sklepu Secret Soap można po prostu odpłynąć. Po pierwsze, chodzi właśnie o niesamowite zapachy, od których nie można się oderwać. Argan, passiflora, trawa cytrynowa, arbuzy i melony, orzeźwiające cytrusy, żywiczny cedr, sandałowiec, lekki ogórek, zioła z polskich łąk i dużo, dużo więcej. Wszystko pachnie tak intensywnie, zmysłowo i naturalnie. To zamiłowanie do zapachów, pasja i intuicja w ich tworzeniu pozytywnie napędzają niesamowity zespół ludzi - pasjonatów, pracujących z marką.

Receptury z tradycją
Po zapachowym zawrocie głowy, przychodzi kolejny, kiedy patrzymy na bogactwo kosmetyków. Kremy, balsamy do ciała, rąk, stóp, masła shea, peelingi, żele do kąpieli, mydła. Oprócz fantastycznych zapachów i opakowań wyróżnia je skład. Kosmetyki powstają w oparciu o indywidualnie opracowywane receptury, a sama marka Secret Soap może pochwalić się ponad 20 letnim doświadczeniem w ich tworzeniu.


Kosmetyki powstają w oparciu o indywidualnie opracowywane receptury.

Pozytywnie zakręcona CoolCoola
Niezwykłe zapachy wydobywają się też zza drzwi pracowni, gdzie lokalnie produkowane i sprzedawane są kule kąpielowe i mydła. Marka CoolCoola to synonim pasji, kreatywności, z której przebija pozytywne zakręcenie dwóch Przyjaciółek Doroty i Moniki, frajda z tworzenia i doświadczania nowych rzeczy. I takie też są wytwarzane tu kule, które zmieniają zwykłą kąpiel w zmysłową przygodę, pełną cudownych zapachów i szalonych kolorów.

Kreatywna przestrzeń
Krosno, jako lokalizacja dla produkcji i sklepu CoolCooli oraz sklepu Secret Soap, było dość naturalnym wyborem. Stąd właśnie pochodzi Dorota, a Monika po prostu zakochała się w okolicznych terenach Beskidu Niskiego.

- Krosno to miejsce, gdzie mieszka wielu kreatywnych ludzi. To skupisko ciekawych osobowości i wielu fajnych pomysłów - mówi Dorota.

- Dodatkowym atutem Krosna są znane w całej Polsce studia zielarskie. Myśląc o rozwoju marki, chciałybyśmy nawiązać współpracę z KPU, lokalnymi instytucjami i osobami profesjonalnie zajmującymi się ziołami i zielarstwem - dodaje Monika.

Sklep Secret Soap i CoolCoola mieści się w budynku CDS przy ul. Blich 2. Jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Wystarczy dać poprowadzić się zapachem, żeby trafić we właściwe miejsce a tam sprawić przyjemność sobie lub prezent niespodziankę najbliższym. Tutaj pakujemy niesamowite prezenty na każdą okazję!

Zajrzyjcie też na Secret-soap.com

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj